Õnnetunnet rikastav päikesekiirgus aias

Sisuturundus
Pidades lugu naha enda tervislikust mikrofloorast võiksid päikesekaitsevahendid sisaldada optimaalses hulgas kaitsefiltreid, et anda maksimaalne kaitse.

Kevad on nüüdseks meid haaranud täielikult oma embusesse ning aina tihedamini leiame end aias toimetamas ajalendu märkamata. Aias toimetades võiksime teada, et päike on meiega iga ilmaga ning seda, et päikesekiirgusel on meile mitmekülgne mõju, nii kasulik kui ka kahjulik.

Märkame kuidas meeleolu on lustakamaks muutunud ning usinasti on käivtunud ka D-vitamiini tootmine nahas. D-vitamiini päevadoosiks piisab vaid 15-20 minutist. Kuid võimalik, et aiavõlude haardes unustame päikesekiirguse varjatud ohud.

UV-kiirgus muutub ohtlikuks ja tekitab nahapõletusi kerkides üle 6, õrnema nahatüübiga inimestel juba indeksiga üle 3-4. UV-indeksi info on hõlpsasti leitav Eesti Riigi Ilmateenistuse kodulehelt www.ilmateenistus.ee  Keskmine eestlane saab UV-indeksi 3 puhul põletuseni küündiva doosi 50 minutiga, indeksi 6 puhul kaks korda lühema ajaga, 25 minutiga. Tasub teada, et läbi pilvede pääseb maapinnale 80% UV kiirgusest!

Päike mõjub nahale agressorina, millele reageerib koheselt kaitsemehhanism: vallandub naha pigmentatsioon (“päevitumine”), käivituvad mehhanismid mis hakkavad parandama kahjustunud DNA-d. Kui päikesekiirguse käes viibimist korratakse ja kui sellega kaasneb “päikesepõletus” (eriti lapsepseeas), võivad DNA parandamise mehhanismid olla ammendunud või puudulikud, millega kaasnevad tõsised pöördumatud muutused sh. haiguslikud seisundid. Igasugune päikesekiirguses viibimine käivitab lühi-või pikaajalise mõju nahale. Mõjus kaitse päikesekiirguse eest on hädavajalik.

Pidades lugu naha enda tervislikust mikrofloorast võiksid päikesekaitsevahendid sisaldada optimaalses hulgas kaitsefiltreid. et anda maksimaalne kaitse, sisaldada nahale ainuomaselt ligilähedast mineralisatsiooni, et mitte häirida ega muuta naharakkude suurust ega mahtu, anda niisutavat toetust päikese ja tuule kuivatavat mõju ennetades ning turgutada antioksüdantidega. Antioksüdandid nagu C- ja E-vitamiinid puhastavad rakkude välispinnale tekkinud jääkainetest, et nad ikka värskena ja elujõulisemana meid noorena hoiaksid.

Kõik eelmainitu oma naha heaks leiate kliiniliselt tõenduspõhises ja taskukohasest Prantsuse dermakosmeetika sarjast Uriage Bariesun Benu apteekidest eksklusiivsarjana ja ka ametliku maaletooja veebipoest www.uriage.ee.
NB! Looduse armastajale lihtsalt teadmiseks, et Uriage Bariesun erinevate isuäratavate tekstuuridega päikesekaitse sarja tooted ei häiri mitte mingil moel korallide elu. Hoiame ja hoolime enda- ja oma elukeskkonna eet!

 

Kaitse nahka kevadpäikese kahjustuste eest – võida tipptasemel kaitse!
 

Kas ja kuidas kaitsed Sina oma naha DNAd kevadpäikese kahjustuste eest aiatöid tehes? Külasta www.uriage.ee lehte, vali, millse Uriage Baresun päikesekatsevahendi (sh komplekti) Sa enda nahka kaitsma valiksid, anna oma eelistustest teada Kodus.ee Facebooki lehel ning võida enda poolt valitud toode + Uriage Summer Box kinkekarp!

Uriage Bariesun sarja valikus on kõik tekstuurid esindatud, mida inimese hing ihkab – kuivsprei, kuivõli, kreemid, sh. ka tooniv jume ühtlustamiseks, ihupiim, isepruunistav sprei aga ka päevitusjärgseks hellituseks rahustav, niisutav sprei ja kreem.

Bariesun sarja toodete maksimaalse fotostabiilsuse tagab kaasaegne filtrite kompleks kaitstes lühikeste ja pikkade UVA ja UVB kiirte eest.

Naha DNA kaitse annavad prantsuse Alpide termaalvee tõestatud omadused unikaalse mineraalide ja mikroelementide kooslusena. Naharakke kaitsevad antioküdandid niiskust nahas hoidva kompleksiga, milleks on  C ja E stabiliseeritud vitamiinid akvaspongiiniga. Ohutuse kindlustavad 0% alkoholi ja parabeenide sisaldus ning optimaalne hulk filtreid maksimaalseks kaitseks.

NB! Kasutades Uriage Bariesun päikesekaitse tooteid hoiad ka loodust, tooted on uuritud selleks, et nad ei ohustaks kuidagi korallide elu!

Auhinnaks antav Uriage Summer Box kinkekarp sisaldab lisaks Sinu poolt valitud tootele ka mugavat kaasaskantavat 50 ml Uriage värskendavat unikaalse termaalvee pihustit, SPF50+ päikesekaitsepiima ja täispuhutavat kosmeetikakotti!

Osalmiseks mine www.uriage.ee, vali, millse Uriage Baresun päikesekatsevahendi (sh komplektid) Sa enda nahka kaitsma valiksid, anna oma eelistustest teada Kodus.ee Facebooki lehel!

Sarnased artiklid