Pinnasisesed õhupuhastid

Falmec Down Draft on tööpinda integreeritav perimeetertõmbega kubu, mis töörežiimil tõuseb köögipinnast 40 cm kõrgusele. 4 kiirust, elektrooniline juhtimine, õhuvoog 300-850 või 255-600 m3/h, tsükkelventileerimine 24 h, 10 W leedvalgustus. | Tootja

Kui pliidi kohale pole tarvis traditsioonilist õhupuhastit, sest see on tööpinna sees, saab igaüks kujundada köök oma soovide kohaselt ja paigutada söögitegemiskoht, kuhu meeldib, ilma segavate lisakolakateta.

Läbi tuleb mõelda ka see, kas soovid õhupuhastit, millest väljuv õhk suunatakse õue (väljatõmme) või õhueraldusega tuppa tagasi (ringlev õhk).


Keskpõrandale kokku
 

AEG ComboHob on induktsioonpliit ja ringikujuline õhupuhasti koos. Rasvakogujat, mille saab paigutada kappi (õhk tagastatakse pärast niiskuse eraldamist tuppa), on lihtne hooldada: pliidi keskosas asuvat ümmargust võret saab keerates eemaldada – see võimaldab alumiiniumist rasvafiltri hõlpsat puhastamist ja seespoolse tõhusa lõhnafiltri vaevatut hooldust. Hob2Hood-funktsioon reguleerib tõmbekiirust automaatselt.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid