Säästlik, töökindel ja hooldusvaba TeplEko radiaator

Sisuturundus
Mugav ja lihtne kasutada. | Tootja

Milline ahi kütab ilma küttepuudeta? See on muidugi TeplEko radiaator, mis töötab samal põhimõttel nagu traditsiooniline soemüür. See radiaator on kõige energiasäästlikum kütteviis sinu kodus.

Ahjuküttega majades on võimalus ehitada soemüür, mis võtab omajagu eluruumi pinnast ning vajab tähelepanu ja hoolt. Aga soojus, mida ahi annab, paneb inimese selleks ka vaeva nägema.


UNISTUSED TÄITUVAD!

Sellest räägib tänapäeval eksisteeriv revolutsiooniline ja eriti efektiivne küttelahendus – elektriline kütteseade (radiaator) TeplEko. Seda tüüpi radiaator soojeneb kiiresti, akumuleerib samaaegselt ka soojust ja jahtub aeglaselt, küttes samal ajal ruumi selle akumuleeritud soojusega.

 

UNISTUSED SOOJUSEST

Tavaliselt on nii, et radiaatorid kord soojendavad ja siis jälle ei soojenda. Tihti juhtub, et maikuus on võimalik korteri „ahi” välja lülitada, aga septembris sageli jälle ei saa mitmel põhjusel soojust sisse lülitada. Ja siis veel need küttesüsteemi avariid … Selliseid eluolu häirivaid olukordi on küllaltki palju.
Enamasti kasutame kütteseadmeid, mida oleme soetanud millalgi ja mingitel, sageli juhuslikel asjaoludel ja soovitustel – need on näiteks õliradiaatorid, soojapuhurid, kaloriiferid. Ühed neist kuivatavad õhku, teised ähvardavad tulekahjuga, kolmandate ligi ei tohi lubada lapsi. Aga kütmisele kulunud elektriarvetest on parem mitte rääkida.

Radiaator TeplEko on ühe korraga suuteline lahendama eeltoodud probleemid. Seda tüüpi radiaator kujutab endast dekoratiivset paneeli, mille kvartsi-liivasegust valatud korpuses asub kroomnikkel-kütteelement. Üks selline radiaator on suuteline tagama optimaalse toatemperatuuri 9–12 m2 põrandapinnaga ruumis, mis on soojustatud standardsete ehitusnormide kohaselt.

Selline küttepaneel soojeneb valitud temperatuurini ca 20 minuti jooksul ja jahtub küllaltki  aeglaselt, hoides samaaegselt ruumi temperatuuri normaalsena.
Selliste näitajate alusel võime öelda, et radiaator TeplEko on ökonoomse elektritarbimise seisukohast lähtudes liidri positsioonil.
See radiaator ei kuluta köetava ruumi õhuhapnikku, ei kuivata õhku ja töötab hääletult.
Radiaatori valmistamisel ei kasutata liimi ja see muudab radiaatori ökoloogiliselt puhtaks.

Sellele tootele antud viie-aastane garantii ei tekita kahtlust radiaatori töökindluses. Radiaator TeplEko on suurepärane lahendus kõikide ruumide jaoks, kus õhuniiskus ei ületa 90%. See sobib ideaalselt korterisse, suvilasse, garaaži või kontorisse.

Disaini ja paigaldatava radiaatori ruumi sobivuse heaks on ka võimalik värvida TeplEko radiaator vabalt valitud värvitoonis. Termostaadi kasutamise korral ei ületa radiaatori ööpäevane elektrikulu 2–3 kWh (termostaat ei kuulu komplekti).
Elektrienergia tarbimise kasutegur on 98%. Nominaalvõimsus on 400 W. Radiaatori mõõtmed on 600 mm x 350 mm x 25 mm ja kaal 12 kg.


TÖÖKINDEL JA PRAKTILISELT HOOLDEVABA

On imekspandav, et TeplEko  radiator tarbib elektrit ainult 5–15 tundi ööpäevas, hoides samas ruumi temperatuuri ühtlasel tasemel. Selline märgatavate muutusteta toa-temperatuur tekitab tõeliselt koduse atmosfääri ning hea enesetunde. Nii põrandal mängivad lapsed kui ka nende vanemad võivad tunda end mugavalt.
On kindlaks tehtud, et TeplEko radiaatorite baasil suvilasse ehitatud küttesüsteemi kasutus tuleb odavam mis tahes keskküttevariandist!

Sellist tüüpi küttepaneelide (radiaatorite) valmistamise tehnoloogiat (peenpuhastatud kvartsliivasegusse paigaldatud küttekeha) kasutab Venemaal ainult tehas TeplEko.
Osta saab neid radiaatoreid tehase firmapoest, samuti on kaupa võimalik  tellida telefoni teel kätte.
NB! Radiaatorite paigaldamiseks on vaja vaid kolme kinnituskruvi ja kruvikeerajat!
Ja ärgu radiaatori lihtsus kutsugu esile vähimatki kahtlust selle toote pika ealises kasutuses, kuna ammusest ajast on teada, et kõik geniaalne on lihtne!

Ainult ‘TeplEko’ toodetud radiaatorid võivad töötada peaaegu igavesti – kuna nende  kütteelemendid asuvad keskkonnas, kus on välistatud kokkupuude õhuhapnikuga ning küttekeha ei saa oksüdeeruda. Radiaatori garantii on viis aastat, aga kasutusaeg on tegelikult piiramatu!

Ökonoomne! Võimsusega 400 W kulub energiat ööpäevas 2–3,5 kWh, kasutegur 98%.
Soodne - hind 49 eurot ja garantii koguni 5 aastat!


Lähemalt saad uurida:
Tel +372 5690 2030,  +372 5845 4877
Punane 50, Tallinn.
e-post: [email protected]

Vaata ka lisaks järgnevaid videoid.
 

"TeplEko" ökonoomne elektriline kütteseade/radiaator

Подробная инструкция по установке и подключению обогревателя Теплэко, терморегулятора.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid