Saavuta peenem piht ja kaunis figuur — korsett tuleb appi. Mis tunne on kanda korsetti?

kodus.ee
Sisuturundus
Korsett on ideaalne naisele, kes soovib püstitatud eesmärgid kiiresti ellu viia. | Naiselik.ee

Liivakellafiguur ja sirge rüht— see kombo annab suurepärase enesetunde igale naisele. Korsetti või vormivat pesu kandes saavutatakse see tulemus koheselt. Naine, kes on korsetti juba mõni nädal tarvitanud märkab aga, et piht on peenem isegi siis, kui korsetti parasjagu seljas pole.

 

Kaunis figuur ja tugev selg

Korsett teeb talje väiksemaks, aga aitab ka kehahoiakut parandada. Kui 19. sajandil kandsid naised korsette, mis sisikonna kokku surusid ning  tervist kahjustasid, siis tänapäeval on korsetid ohutud ning rühile lausa kasulikud. Kes on juba mõned nädalad korsetti kandnud, tunneb ka ilma korsetita, et kehahoiak on paranenud ning ka kõht on lamedam. Et korsett on tihkelt ümber keha, tekib süües täis kõhu tunne kiiremini. Nii aitab korseti kandmine ka toitumist kontrollida. 

Korsetti saab kanda nii kontoris kui trennis

Korsett toetab selga ning aitab saavutada liivakellafiguuri. | Naiselik.ee

Naiselik.ee tootevalikus on rohkelt korsette, iga naine leiab just endale õige. Näiteks on valikus erineva materjali ning disainiga Waist Trainerid. Waist Trainer korsetid sobivad kandmiseks nii koju, tööle kui ka trenni. Hingavast materjalist korsett toetab selga nii seistes kui istudes. Just istuva tööga naisele on Waist Trainer ideaalne lahendus, et rüht ikka kaunis hoida. Korseti kandmine aitab ka leevendada ning ennetada alaseljavalusid.

Trenni tehes aitab Waist Trainer hoida kehalihaseid kontrollitult, samuti aitab selle kandmine trennis rohkem higistada. Nii on liivakellafiguuri saavutamine palju lihtsam. Mõnel korsetil on 3, mõnel 6 haagirida — kuna Waist Trainerit kandes väheneb talje ümbermõõt, saab seda aja möödudes aina kitsamaks reguleerida. Korsetti saab kanda mugavalt riiete all — kaunist figuuri märgatakse kaugelt, korsetti ei näe aga keegi.

Lisaks Waist Traineritele saab rühti parandada ka korrigeeriva pesu abil ning seda kas või öösel - pitsist korrigeeriv öösärk on naiselik ja imeilus, kuid vormib ka taljet. Et aga liibuvas kleidis suurepärane välja näha, saab tavalise kleidi all kanda korrigeerivat aluskleiti. See kleit vormib kõhu- ja taljepiirkonda ning toetab rindu ja selga — aluskleiti kandes on rõhutatud just õiged kehakumerused. Kandes pükse, saab taljet vormida näiteks korsettpüksikute ja body abil.

Mis tunne on kanda vormivat pesu ja kuidas see toimib? Jana ja Marta proovisid järele.

Jana proovis korrigeerivat pitsilist body

Kui seljas on pitsiline body ja kõrged kontsad, siis on iga naise enesehinnang laes. | Ühinenud Ajakirjad

Nädal aega tagasi avanes mul võimalus proovida naiselik.ee lehelt korrigeerivat pitsilist body. Pean tunnistama, et ma ei ole mitte kunagi ei korrigeerivaid sukkpükse, pesu ega ka korsetti proovinud. See kogemus oli minu jaoks täiesti erakordne.

Kohe kui korrigeeriva body kätte sain, panin selle selga. Vau efekt oli missugune! Ma kannan nr 27 teksaseid, nüüd aga loksusid need piha ümber :) Mul tekkis kohe küsimus, et mida värki, kuidas see body mind nii peenikeseks tõmbab? Ma kannan riideid nr 38, kuid usun, et korrigeeriva bodyga lähevad selga ka 36 suuruses riided :) See body teeb su keha rahulikult 2 numbrit väiksemaks.

Minu põhiline küsimus selle  body juures oli, et kas ma seda kandes ikka hingata ja süüa ka saan? Vastus on jah, sa saad rahulikult hingata ning süüa saab ka, ainult et vähem. Ma rõhutan, et just vähem süüa, sest kui korrigeeriv body seljas on, siis hullumoodi õgida ikka ei saa. Esiteks ei mahu sisse ja teiseks pole nagu isu ka.

Kui mul korrigeeriv body seljas on, siis tunnen, et selg puhkab. Body tõmbab seljalihased kenasti trimmi ja rüht on tänu sellele väga ilus. Seljal on mõnus olla ja ära ka ei väsi. Body kandes ei saa laua taga küürus istuda ja tänaval kõndides on ka kõnnak sihvakam. Kui body seljast ära võtan, siis on tunne, nagu oleks tundide viisi kõhulihaseid teinud-- kõhulihased on olnud tunde trimmis :)

Kui mul korrigeeriv body seljas on, siis tunnen ennast naiselikumana ning see tõstab minu enesehinnangut. Tänu kaunile rühile olen pannud tähele, kuidas mind tänaval silmadega pealaest jalatallani mõõdetakse. Ja kui seljas on pitsiline body ja kõrged kontsad, siis ongi iga naise enesehinnang laes. Veel lubatakse, et kui 2 nädalat iga päev korsetti kanda, siis keskosa läheb peenemaks. Teen proovi, sest milline naine ei igatse endale liivakella kujulist keha?

Marta proovis 6 haagireaga Waist Trainerit

Alguses võttis tükk aega, et korsett endale peale saada- aasasid oli lihtsalt niivõrd palju ja võhikuna olin paras koba! Kasutasin esimesena kõige lohvamat varianti- esimesi aasasid. Mingit ebameeldivat tunnet või hingamisraskusi ei tekkinud ka 3 tunni möödudes ja avastasin, et isegi kui kõhulihased täiesti lõdvaks lasen, on kõht kena ja tasane. Mitte küll herilasepiht, aga ikkagi ilusti lame.

Käisin ka lõunal, korsett ümber. Korsett mõjus pisut nagu maovähendusopp – mitte küll nii karmilt, aga kui ma enamasti ka magustoidu ette võtan, siis nüüd sai väiksest praest kõht nii täis nagu oleks just 3 juustuburgerit alla kugistanud. Ootan põnevusega, et saaksin liibuvaid riideid proovida!

Järmisel päeval käisin korsetiga peol ja kuna oli plaanis ka alkoholi tarbida, siis kartsin pisut, et äkki hakkab paha olla. Halb siiski ei hakanud, kuigi kandsin korsetti umbes kuus tundi järjest. Paar sõbrantsi tegid ka kohe kommentaari, et „oo sa alla võtnud vä?“ Pidin siiski ütlema et see pole mina- see on minu Waist Trainer ;) 

Mina siiski lootsin, et see tõmbab kõhu veelgi rohkem sisse, aga eks ta ole rohkem kõhu treenimiseks ja rühi parandamiseks mõeldud, mitte vanaaegne piinariist suure ballikleidi alla.

Pean ütlema, et istun ja kõnnin küll märksa sirgema seljaga, seda on silmale ilus vaadata ning see on ka seljale palju tervislikum. Ühtlasi teeb juba sirge kõnd kõhu visuaaalselt peenemaks.

Et saavutada kaunis figuur, leia enda lemmik korsett või body SIIT.

 

Sarnased artiklid