Sinu tervise ja ilu toetajad

Sisuturundus
Tervis ja ilu vajavad aeg-ajalt tuge. Siin tulevad appi turgutavad toidulisandid. | Shutterstock

Soovid terve ja kaunis olla ka sügis-talvisel ajal? Tsink aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele funktsioneerimisele. Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele, aitab kaasa hapniku normaalsele transpordile kehas ning aitab vähendada väsimust. Hea uni on organismi seisukohast ääretult oluline. Kas sina magad sügavalt ja oled hommikuks välja puhanud?

Tootja

Cynek Forte kapslid

Testija 1 kogemus. Cynek-Forte – 3 nädalat tagasi hakkasin võtma tsingi tablette. Probleem on nimelt selles, et mul on juuksed väga lahti. Vesteldes Surgitechi spetsialistiga leidsime koos, et tsingi toidulisandit tasuks proovida.

Kuna räägitakse palju kollageenist ja selle üliheadest omadustest, siis tsink on organismis igakülgseks abiliseks kollageeni moodustamisel. Ja teame seda, et peale 25 eluaastat hakkab meie kehas kollageen vähenema, seega 30+ naisterahvastel on soovitatav tsingipreparaate tarvitada. Juustest ma veel aru ei sa, kas on hakanud vähem välja langema, aga küüned ja näonahk on küll tublisti paranenud. Kui muidu mu küüned kipuvad kergelt murduma, siis hetkel on küll tegemist väga tugevate ja ilusate küüntega. Usun, et Cynek-Forte toidulisandit pean manustama vähemalt 3 kuud järjest, et näeksin veelgi suuremaid muutusi oma organismis. Ja kuna on tulemas pikk ja pime periood, mil meie organismi immuunsüsteem langeb, on tarvis juurde hakata võtma tsinki.

Testija 2 kogemus. Tsingist oli minul suve lõpus täiesti abi. Nimelt kuumade ilmadega higist keha jautades pidevas tuuletõmbes ning pidevalt külmi jooke juues, sain kiiresti nohu ja valusa kurgu. Kohe, kui tundsin kipitavat kurku, võtsin tsingikapsleid ja paari päevaga oli probleem taandunud. Ise arvan, et muidu oleks haigus kindlasti süvenenud ja hullemaks läinud.  Üleüldse on viimase paari nädala jooksul olnud tervis hea ja tunnen end reipalt. 

Tootja

Soft Iron+SR kapslid
 

Koos tsingiga hakkasin ma manustama ka raua preparaati Soft Iron + SR. Tegemist on väga hea rauapreparaadiga, mille koostisesse kuulub veel vitamiin B6, vitamiin C, foolhape ja vitamiin B12. Tänu sellisele vitamiinikompleksile imendub raud organismi veelgi paremini. Olen proovinud võtta raua toidulisandit õhtuti enne magama minemist, kui ka hommikuti tühja kõhuga – ei ärrita magu ja süda ei lähe ka pahaks. Vereanalüüse tehes on antud hetkel mul hemoglobiin 120 ja ferritiin 37. Arsti sõnul tuleb preparaadi manustamist jätkata.
Kõige positiivsem selle preparaadi juures ongi see, et mul ei lähe peale raua preparaadi manustamist süda pahaks ja ka kõhuhädasid ei teki.

Tootja

NervoCalm Sleep
 

Testija 1 kogemus.  Tuli nädalavahetus ja oli vaja sõita Saaremaale. Mul on alati olnud probleeme võõras kohas magama jäämisega...Aga nüüd tuli meelde, et äkki oleks õige aeg ja koht katsetada, kuidas Nervo Calm toidulisand mõjub. Seal sees on melatoniin, mis soodustab magama jäämist.

Saan öelda, et peale tableti manustamist muutusin kuidagi rahulikuks. Kuulsin küll, kuidas teised veel jutustasid, kuid tundsin, kuidas silmalaud muutusid raskemaks ja magama ma jäingi. Kogu öö magasin sügavalt ja hästi. Hommikul ärgates olin välja puhanud, ei saanud arugi, et oleks Nervo Calm tabletti manustanud. Ei olnud uimast ega ka unist tunnet. Soovitan proovida!

Testija 2 kogemus. Õhtul magama minnes mõtlesin ka proovida, et kuidas Nervo Calm tablett mulle mõjub, oleks juba ammu soov sügavamalt magada. No ma ei tea, mis juhtus aga ma ei jäänud absoluutselt magama. Oli tunne, et see tablett hoopis ergutab, mitte ei pane magama. Igaljuhul istusin öösel kella 3-ni üleval ja und ei tulnud.

Testija 3 kogemus. Üldiselt minul õhtul probleeme magama jäämisega pole. Olen alati päeva lõpuks nii väsinud, et kukun voodisse. Proovisin ka, kuidas see toidulisand mõjub ja kas uni tuleb veelgi magusam ja põhjalikum. Võtsin umbes tund enne voodisse minekut tableti sisse. Aga minule mõjus see hoopis vastupidiselt. Uni oli täiesti pühitud ja enne kella kolme öösel mina magama jääda ei suutnudki. Ilmselt mina seda und toetavat toidulisandit lihtsalt ei vaja.

Tootja

CALENDULIN Classic saialille salv


Testija 1 kogemus. Ülihea kreem, saab rääkida ainult ülivõrdes. Kreem teeb kareda, ekseemilise naha hetkega pehmeks ja mõnusaks. Kui on kandades kannalõhed, siis teeb lõhed pehmeks ja ravib. Paari päevaga on jalad korras. Kui käed on karedad, küüne ümber nahad on lahti ja kuivad, siis kreem teeb need kohe korda. Isegi peale mitmeid kordi kätepesu jäävad käed pehmed. Kreemi lõhn on väga meeldiv. Sain mehe käest ka komplimendi, et mu käed on imepehmed ja lõhnavad hullult hästi.

Testija 2 kogemus. Minule see kreem meeldis väga. Kuna suvel olin pidevalt aiatöödega hõivatud, siis käed ja labajalad said kõvati vett ja mulda. Muidugi muutus nahk kuivaks. Olin väga rahul, et see kreem oli minuga suvilas kaasas.

Tootja

MURMELIN Classic salv


Kreem, mis on lihaste turgutajaks. Peale pikka füüsilist pingutust, kui lihased on kangeks jäänud, leevendab see kreem ideaalselt lihaspingeid. Meeldib kreemi lõhn ja see, et peale kreemi pealekandmist ei lähe nahk punaseks ja ei aja ka õhetama-kipitama.
Kui tavaliselt on mul endal väga õrn nahk ja selliseid tugevaid apteegist ostetud sport-kreeme ma ei kannata, siis Murmelini kreem sobib minu nahaga hästi. Minu meelest kõige paremini toimib see kreem veel nii, kui kuuma dušhi alt tulles oma kaelalihased ära kreemitada, siis tekib kaela piirkonda ülimõnus tunne.

See kreem sobib kõigile, mitte ainult sportlastele. Ka kontoritöötajatele, kellel on pidevalt õlad ja kael kange. Igaljuhul kangekaelsusest saab selle kreemiga lahti küll!

Rohkem infot SIIT.

Sarnased artiklid