Stiilne voodi koos madratsiga - mugav viis teha magamistoas põhjalik makeover

Sisuturundus
Stiilne voodi koos madratsiga. | Home4you

Suvi on toimekas aeg, mil kipume kodust palju eemal olema. Et uude aastaaega sisse elada, ihkab hing taas koduvaikusesse naastes väikeste ümberkorralduste järele. Üha lühenev päev soosib tubaseid tegemisi, sealhulgas pikki hommikuid või õhtuid voodis. Miks mitte alustada just sealt ning vahetada välja voodi koos madratsiga.

Magamistoale saab värskust anda muidugi mitmeti – soeta uued mahedad küünlad, vaheta välja öökapid, vaip või hoopis midagi suuremat, näiteks voodi. Oot – uue voodi soetamine on ju paras tegemine, kajab peas häirekell. Valikuid on ju tuhandeid! Kuidas voodi väljavahetamine võimalikult valutult ja kiiresti korraldada?

 

Voodi ja madratsi komplekt

 

Tõepoolest, voodite valik on lai, mistõttu võib silme eest päris kirjuks minna. Üks võimalus on voodi panna detailideni kokku päris ise – võtad mõõdud, valid voodiraami, jalad ning madratsi. Ka voodipeatsi saab täna tellida päris eraldi. Miinuseks on suuremat sorti ajakulu, ka võib projekti lõpphind minna üle plaanitud eelarve.

Kui eelistad väiksema ajakuluga hakkama saada, on hea mõte soetada voodi, mille juurde kuulub juba ka madrats. Vähem oluline pole tõik, et komplektlahendus ehk voodi koos madratsiga säästab tihti ka rahakotti.

Home4you voodi madratsiga. | Home4you

Kui otsus kiirema ja soodsama lahenduse kasuks on langetatud, mõtle õige voodi leidmiseks läbi selle funktsionaalsus. Kas eelistad voodit, mille alla pääseb hästi tolmuimejaga ning kuhu on lastel põnev peitu pugeda? Kõrged jalad ja tühi voodialune annab ruumile ka visuaalset avarust, mistõttu sobib see hästi magamistuppa, kus on näiteks mahukad garderoobikapid, kuid vaba pinda pigem vähe.

Eelistades ruumi aga maksimaalselt ära kasutada, vali kaheinimesevoodi pesukastiga või sahtlitega. Voodi, mille aluse täidavad komplekti kuuluvad kastid, on silmale kena vaadata ning annavad majapidamisse täiendava panipaiga. Ühtäkki on lisaruumi talvistele ülerõivastele või miks mitte voodipesudele, mille jaoks tihti ükski koht see päris õige ei tundu.

Voodikastid või sahtlitega voodi on asjalik valik ka juhul, kui oled valimas aset lapsele või külaliste tuppa – esimesel juhul leiavad viimaks ometi oma koha näiteks legoklotsid, teisel juhul lisatekid-padjad.

Voodi ja madratsi komplekt. | Home4you

Kvaliteetne uni

Eestimaalane eelistab üha enam jenkkivoodit. Ka kontinentaalvoodina tuntud vooditüüp mõjub luksuslikult, kuid on samal ajal ka funktsionaalne. Tänaseks on valikus nii mootorvoodi lahendusega kui ka ilma, tugevale kõrgele põhjale paigutatud madratsiga lahendused.

Kui kontinentaalvoodist oleme harjunud mõtlema esmalt kui kaheinimesevoodist, on need saadaval ka üheinimese voodi mõõdus. Mootoriga kontinentaalvoodi on mugav valik üksi elavale eakale, kes saab ühe nupuvajutusega oma asendit ise mugavamaks sättida. Une kvaliteet kipub vanuse edenedes kannatama, mistõttu saab ka voodi kvaliteet üha olulisemaks.

Kvaliteetne uni sõltub lisaks madratsile ka voodipõhjast – uuri nii e-kaubanduse kui ka kaupluste teenindajatelt nende kohta lisainfot. Voodipõhi, mis kestab aastaid ilma, et selle vajumist kartma peaks, annab panuse tervislikku magamisasendisse, mis omakorda mõjutab ööune kvaliteeti.

Milline voodi valida, sõltub siiski personaalsetest eelistustest. Home4you valikus on voodid mõõtudega 80x200 cm, 90x200 cm,120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm ja 180x200 cm. Lisavarustusena on valikus erinevatest materjalidest, erinevas mõõdus ning värvitoonis voodijalad ja ühendustarvikud.

Kogu mõtteid, mida voodi valimisel arvestada, pane näpunäited kõrva taha ja tutvu valikuga Home4you e-poes. Transport on üle kogu Eesti tasuta – sõltumata toote mõõtudest, kaalust ja hinnast.

Sarnased artiklid