Sundimatu elegants
Kersti Jaigma
Heledad seinad on hea lähtekoht värvidele, põnevatele detailidele ja lopsakatele taimedele. | Terje Ugandi

Purjetades interjöörimoe valitseval hoovusel, põimub avara mere- ja sadamavaatega neljatoalise korteri kujunduses skandinaavialik lihtsus, selgus ja korrapära boheemlaslikult šiki eklektika ning sundimatu elegantsiga.

Tallinna uue tuiksoone – Reidi tee ja sadamaala lähedusse jääv korter moodsas elamus võlus enne­kõike funktsionaalse planeeringu, ilusa vaate ja valgusega, tunnistab kodu omanik Merje. Kui avaramat elamist otsides vaadati esmalt ringi Kalamaja ja Kadrioru õdusate puitmajadega asumis, siis siinse korteri valgusküllased toad, eraldi majapidamisruum ja walk-in-garderoob kallutasid otsuse viimaks mõneti anonüümsema uuselamu kasuks.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid