Tikkurila aasta värv 2019 on K319 Flamingo

kodus.ee
Flamingo elavdab kujutlusvõimet ja viib meie fantaasia rändama. | Kuvatõmmis videost

2019. aasta värv on elav, virsikukarva, mahlakas Flamingo K319. Saa tuttavaks tooniga, mis kannab endas päikesepaistet ja mängulusti!

Miks K319 Flamingo? Värv osutus valituks, kuna kannab endas elavat ja mängulist olemust. K319 Flamingo pulbitseb positiivsest energiast, päikesepaistest ja roosakast alatoonist.

K319 Flamingo elavdab kujutlusvõimet ja viib meie fantaasia rändama, pannes meid mõtlema kokteilidele, sportautodele, filmidele ja ka sisekujundusele. Värv on eneseväljenduse ja individuaalsuse kehastus, mis vallandab mõtteid, tundeid, peegeldusi ning on trendide, inspiratsiooni ja uute ideede ning kontseptsioonide sümboliks.

Maailmas, kus valitseb kiirus, hektilisus ja vahel isegi kaootilisus, on lohutav  meenutada eelnevaid aastakümneid, mis olid täis muretuid päevi. Igatsus õnnelike hetkede ja rõõmsate värvide järele muutub üha tugevamaks. Aasta värv vastab just nendele ootustele.
 

Kuidas kasutada tooni K319 Flamingo?

Rõõmu toomine oma ellu ei tee kunagi kellelegi paha. Proovi kasutada aasta värvitooni esmalt detailidel. Too esialgu interjööri Flamingo tooni padi, lamp või mõni kunstiteos ning vaata, mis tunne Sul tekib. Kui leiad, et see toon sobib Sinu koju, siis tee juba suuremaid muudatusi ja värvi näiteks mõni mööbliese või sein Flamingo tooni.

Värvikollektsioon kutsub omavahel harmoneeruvaid toone sulandama või kontrastseid toone vastandama. Aasta värvitooni saab lihtsasti kombineerida kollektsiooni punakate toonidega, mille tulemusel saab luua harmoonilise ruumi, kus toonid sulanduvad omavahel. Ootamatu ja personaalse efekti loomiseks kombineeri julgelt kollektsiooni kollaseid ja siniseid toone.

Tikkurila

Sarnased artiklid