Tõusev trend, mis aitab köögis korda hoida

kodus.ee
Klaasustega köögikapid | Shutterstock

Kuigi avariiulid paistavad su koduses köögis kaunid, toovad need kaasa üksjagu probleeme - neid peab pidevalt puhastama. Eriti tüütu on kokkamisega kaasas käiv rasvakiht, mida nõudelt hiljem kaunis ebamugav eemaldada - ent kapid jätavad köögist, eriti pisikest, jälle väga täistuubitud mulje. Mida siis teha, kui kappe ei tahaks ja lahtised riiulid tunduvad tülikad?  

Kappide ja lahtiste riiulite vahel on lahendus, mis üle ilma aina jõulisemalt köökidesse murrab. Selleks on klaasustega kapid - kirgas klaas laseb näiteks kenasti paista esemetel, mis riiulil. Klaasustega kapid jätavad ruumist õhulisema mulje, ent kõik, mis kapis, on välismõjude, näiteks toidutegemisega kaasneva eest kindlalt kaitstud. Lisaks on võimalus valgustusega kappide sisu esile tõsta - kui vitriinis on vanaema väärtuslik serviis, tasub seda eksponeerida!

Klaasustega kapp vajab ehk veidi tihedamat hooldust kui muu köögimööbel, ettevaatlik tuleks olla ka näpujälgedega. Ent tulemus võib olla vägagi kaunis - mida teie arvate, head lugejad?

Loe lisaks nõuandeid köögi sisustamiseks ajakirjast Kodu & Aed!

Sarnased artiklid