Tuleviku uksed ja turvaline võtmetevaba elu on kohal

Sisuturundus
Tasahilju kaob võtmega ukse avamine ajalikku. Moodsamad lahendused tulevad peale. | iSecurity

Vanamoeline võtmega ukse avamine asendub kiirelt uudsete turvalisemate ja mugavamate lahendustega, nagu näpujäljelugejaga lukud

Kõige levinumateks läbipääsusüsteemideks on senimaani vanamoelised võtmetega avatavad lukud. See on aga kiirelt muutumas, sest need pole mugavad ega alati meeldiva disainiga või niivõrd turvalised kui uudsemad lahendused.

Eestis kasutatakse juba mitmetes asutustes ja kortermajades nii välis- kui siseustele sobivaid sõrmejäljelugejast, numbrikoodist ja kaardist koosnevaid läbipääsusüsteeme. Selliseid kombineeritud lahendusi ei pakuta Eestis palju, kuid teisalt tagavad need juba turvalisust mitmetes Eesti kodudes ja asutustes.

Seelaadsete lahenduste vahendamisega tegelev iSecurity tegevjuht Indrek Uusalu näeb, et varem või hiljem võtavad seesugused lahendused tavaliste võtmetega lukud üle. Esiteks võimaldavad need vältida tülikaid võtmekimpe ning teiseks on need ka turvalised, sest näpujäljelugeja on väga usaldusväärne.

Sellise nutilukuga võib luku poolt ära tuntav inimene ukse avada vaid 0.2 sekundiga.

Näpujälje-koodi-kaardilukk
 

Tegemist on lihtsaks ja kasutajasõbralikuks loodud süsteemiga, mis suudab vastata erinevatele vajadustele.

Näpujälje-koodi-kaardilukuga pole vaja karta, et õige inimene ei pääse uksest läbi. Saab valida, milliseid luku võimalusi kasutada. Seejuures saab ühte lukku salvestada mitmeid näpujälgi. Lisaks on võimalik teatud inimestele tagada vaid ajutine läbipääs (täpsemad spetsifikatsioonid SIIT).

Näpujäljelugeja, koodi ja kaardiga lukusüsteem sobib nii välis kui sisetingimustesse. Uusalu nendib, et kasutab seda ise edukalt välisuksel. Lukk on seejuures talunud pritsmeid ning välistingimusi. Samuti võimaldab iSecurity vajadusel ka süsteemi voolava vee eest kaitsva lahenduse paigaldamist.

Toote tugevusena tuleb välja tuua selle disain. Võimalik on valida halli, kuldse, musta ja pruuni tootedisaini vahel. Rohkem pilte SIIN ja Facebooki lehel.

Näpujälje-koodi-kaardilukk. | iSecurity

Paigaldamine
 

Paigaldamine on kiire. Puidust uksele paigaldamine võtab aega kuni 2h ning metallist uksele kuni 3h. Paigaldamist on võimalik tellida ka iSecurity kaudu. Teiste uste ja lukkude seas on uue süsteemi paigaldamine eriti kiire ASSA 565 lukusüdamikuga ustele, millele on olemas juba valmiskujul adapterid.
Toode on võimalik kätte saada juba järgneval tööpäeval. Võimalik on kasutada nii e-poodi kui ka külastada kontorit. Kõik tooted on kohapeal olemas.

E-poest on võimalik näpujälje-koodi-kaardilukku tellida SIIT.

Paigaldamise ja näpujälje-koodi-kaardiluku kohta on võimalik küsida täpsustavat infot seelaadseid lukke vahendavalt iSecurity´lt:

Tel: +372 53 335 277
E-mail: [email protected]

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid