Üks kümblustünn kõigile!

Sisuturundus
OÜ Garniis

Õige kümblustünn on sinu kodu juures püsivalt soe väline mullivann, kus lõõgastuda ning kohtuda pere ja tuttavatega. Selle ilu märkamiseks tuleb aga ise proovida ja katsuda — loe, mis mulje jäi!

Heal lapsel on mitu nime — kümblustünn või kuumaveetünn. See on palju enamat, kui tavaline vannitoa mullivann. Kümblustünni võid panna pea kuhu iganes. Mida efektsema koha leiad, seda parem. Olgu selleks terrass, aiamajake või isegi lamekatus! Võiks arvata, et see on püsivalt hoolduseks ja ülalpidamiseks raha- ning aeganõudev, kuid võta näpust! Tegemist on alati käepärase  ja sooja mugavusega, mis ei nõua märgatavat energia- ega ajakulu. 

Miks mulle kuumaveetünn meeldib ning miks see on paljudele inimestele just see õige valik, järgnevalt lähemalt:

Kuidas ma õppisin kuumaveetünnis kümblust hindama?

Saades töise päeva lõpuks kutse sauna- ja kümblustünniteraapiale, on kõik lõõgastuseks vajalik tagatud. Proovisin sauna ja basseinivõlusid ning esmakordselt ka kuumaveetünni. Eestlase jaoks on saunamõnud tavalised ning jahutav bassein peale seda on hindamatu. Kümblustünn on selle kõrval aga varjatud pärl, mis on alati soe ning kasutamiseks valmis.

MÕNUS?

Meie veekeskustes või mõne vannitoas olevaid mullivanne ei anna kümblustünniga võrrelda. Kõige täpsem võrdlus on ehk Jaapani või mõne muu vulkaanilise maa kuumaveeallikad. Kuid kui kuumaveeallikas on tänapäeval tihti rahvarohke koht, siis kümblustünn on sulle ning sinu sõpradele ja külalistele (alati käepärast). Rohke jalaruumi tõttu mahutanuks see vajadusel veelgi inimesi! Sinna mahuvad nii kaks (ja pool) täiskasvanut lamama kui ka 8-10 inimest istuma. Koht, kus saaks hea meelega iga päeva lõpuks terve perega kokku, aiapidudest rääkimata. Ning seejuures pole ilm kunagi piiranguks, sest mida kargem väljas on, seda mõnusam kümblemisprotsess tundub!

Seega, kas kümblustünn on mõnus? Vastusena: ei tahaks väljagi tulla.

PUHAS?

Proovitud kümblustünni võib kuumaveeallikaga võrrelda ka selle puhastumise poolest. Nimelt oli tegemist kui mitte päris joogiveega, siis puhta veega. Katsetatud 3D pärlmutterkujunduses kuumaveetünn polnud kätega proovides sugugi mitte nakkuv. Niiviisi ei hakka sellele ka mustus külge.  Kuid kuidas on üldise kehalt ja õuest tuleva mustusega? Esiteks, enne esimest korda kümblustünni või basseini hüppamist tuleb pesus käia ning lisaks aitavad peale käiv soojuskindel kate ning kõige tavalisemad reisile võetavad joogiveetabletid. Samuti puhastab basseinis veeringlust kristallkivimitega liivafilter.

Kas kümblustünn on puhas? Jah! Ning samas kloorivaba.

MUGAV?

Kui sauna kütmine nõuab aega ja vaeva ning tegemist pole igapäevase mugavusega, siis kuumaveetünniga on vastupidi. Kümblustünn pole tünnisaun — selle kasutamine ei nõua pikka kütmist, sest see on alati soe. Selle püsivalt soojana hoidmine tuleb ka külma ilmaga säästlikum kui uuesti üles soojendamine. Kümblustünni tootmisel on jälgitud selle soojuspidavust, mistõttu on tegemist vastavalt soovile sooja või külma hoidva termosega, mille energiasäästlikkusele aitab kaasa ka soojuspump. Ja mõistagi —kaugjuhitavad süsteemid!

Kas kümblustünn on mugav? Jah! Sest kümblustünn on minimaalsete küttekuludega alati ja kõigile soe.

Kümblustünnide valik

Mitte iga bassein või kuumaveetünn pole loodud soojakindlaks, parimaks kasutumugavuseks ega püsi mustusest priid. Need (3D pärlmutter värvilahendusega ergonoomilised kehakuju järgivad kuumaveetünnid) erinevad mitmes aspektis vanematest, ühevärvilistest sinistest vormidest.

Minu külastatud bassein.ee pakutavate kümblustünnide täpne tootmisprotsess on väärtustatav saladus, kuid kindel oli see, et vähemasti Eesti turult sarnast toodet ei leia. Miks? Selle disainimist on alustatud nimelt inimesest endast, kes peab sinna mugavalt ära mahtuma. Kui kümblustünnis on mitu inimest, siis tekib tihti küsimus, kuhu jalad mahutada? Seetõttu on tagatud kehakuju järgiv ergonoomiline disain koos piisava jalaruumiga.

Teiseks, tegemist on Eestis valatud vormidega, kuhu on sisse lisatud mineraalkivimit. Nimelt see kivim annab kuumaveetünnile elegantsuse ja iga ilmaga eripärase ilu, mida ei saa pildile tabada!

Nagu OÜ Garniisi moto ütleb, siis VESI, SEE ON ELU. Küsimus on selles, kuidas me vett kasutame. Kümblustünni hankimine on märksa kergem, kui võib arvata. See nõuab vaid teadlikkust kuhu ning kuidas see paigutada (ning sellegi osas saab abi!). Soojustatud kümblustünn on ise koos vajalike süsteemidega kasutusvalmis ning nõuab vaid ühendamist. Seega on tegemist alati käepärase mugavusega, mida julgen teistelegi soovitada.

Proovitud kümblustünne pakub Eestis vaid üks koht: www.bassein.ee

Sarnased artiklid