Unusta lödistamine - uus akna- ja pinnapesur ei tilgu

kodus.ee
Puhastamisprotsess ei jäta hilisemaid veejälgi. | Tootja

Electrolux tõi turule uue akna- ja pinnapesuri Well S7, mis puhastab tõhusalt nii klaasi, keraamilised plaadid, peeglid kui ka muud pinnad. Uus pesur ei tilgu ega leki ka tagurpidi hoides ning puhastab triipe ja veeplekke jätmata.

Electrolux Eesti müügijuhi Sergei Pooli sõnul eristub Well S7 kohmakatest ja tööstuslikest akna- ja pinnapesuritest kompaktsuse ja kauni disaini poolest. „Kui üldjuhul  on akende pesu paras lödistamine ja tüütu protsess, siis uue pesuriga saab puhastada igas suunas – ka seadet tagurpidi hoides – kartmata paaki kogutud vee lekkimist ja tilkumist,” lisas ta. 

Uuel pesuseadmel on kasutatud äärmiselt kvaliteetseid naturaalsest kummist ribasid, mis toimivad klaasi või muu pinnaga kokkupuutel väga tõhusalt, mistõttu ei jäta puhastamisprotsess veejälgi. Lisaks ei pea Well S7-ga tingimata tegema ülevalt alla tõmbavaid liigutusi, vaid vajadusel saab muid pindu puhastada horisontaalis, diagonaalis või miks mitte ka S-kujuliste liigutustega.

Kui teised akna- ja pinnapesurid puhastavad maksimaalselt umbes 40 minutit järjest, siis Well S7 liitiumaku peab olenevalt mudelist vastu kuni 90 minutit. Lisaks on see üks vaiksemaid omalaadseid seameid, mille müratase ulatub vaid 60, mis on ligikaudu võrdne inimese normaalse kõnega.

Seadme 110 ml eemaldatav veeanum on piisav ühe koristuskorra jaoks, seega ei pea seda pidevalt tühjendama. Samuti võib anumat julgelt pesta nõudepesumasinas. Well S7 juurde saab lisatarvikutena soetada muuhulgas erineva suurusega otsikuid ning kuni 4 meetri kõrguseni ulatuva teleskoopvarre.

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid