UUDIS! Gustavsberg toob turule suure peadušiga dušikomplektid Round ja Square

Sisuturundus
Round ja Square peadušiga dušikomplektid. | Villeroy & Boch

Uute Round ja Square peadušiga dušikomplektidega saate luua oma koduses vannitoas lõõgastava spaa-atmosfääri. Nagu nimestki kuulda, on „Round“ ümara kujuga peadušiga, samas kui „Square“ on sirgjooneliselt kandiline. 250 mm läbimõõduga peadušid tagavad küllusliku veevoo ning käsiduši kolm eri joafunktsiooni ühendavad puhta funktsionaalsuse ja täieliku heaolutunde. Mõlemad mudelid on saadaval terves reas eri komplektides koos Gustavsbergi nutika termostaatdušisegistiga.

Gustavsbergi Round ja Square suure peadušiga dušikomplektid on nii vormilt kui ka sisult kõrgeima kvaliteediga. Neid on võimalik osta tervikliku komplektina koos termostaatdušisegistiga, aga ka eraldiseisvalt,  sobitudes kõikide segistitega, millel on pealt kinnituseks pooletolline dušiühendus.

Uute dušikomplektide Round ja Square peadušid on ülimalt õhukesed ning olenevalt mudelist kas läbimõõduga 250 mm või mõõtmetega 250 x 250 mm. Need tagavad küllusliku veevoo, mis võimaldab nautida mõnusat, värskendavat ja ergutavat vihmadušši, samas kui käsiduši kolm nutikat joafunktsiooni loovad täiusliku heaolutunde. Selleks, et duši all veelgi mõnusam oleks, saab nii dušitoru kui ka peadušši individuaalselt reguleerida, tagades optimaalse mugavuse ja funktsionaalsuse – see on ülimalt praktiline näiteks kodus, kus kõik pereliikmed kasutavad sama dušši.

Tänu nutikatele funktsioonidele on lihtne Round ja Square kasuks otsustada. Easy-Clean-funktsioon tagab, et nii peadušši kui ka käsidušši on lihtne puhastada -  tänu nutikatele otsakutele on väga lihtne ära pühkida neile kogunenud katlakivi. Seina külge kruvitav või liimitav univeraalne kinnitusdetail muudab duši paigaldamise palju lihtsamaks.

Sarnased artiklid