Vaata, mida pakutakse messi "Ehitus ja sisustus 2017" disainialal

kodus.ee
 "Ehitus ja sisustus 2017" disainiala
Messi "Ehitus ja sisustus 2017" disainialal tutvustatakse 30 erineva ettevõtte poolt pakutavat disaini | kodus.ee

Tartu messikeskuses algas täna mess "Ehitus ja sisustus 2017", kus esitletakse tänavu rohkem kui 140 ehitus- ja sisustusvaldkonna ettevõtet. Mess on avatud kuni laupäeva, 14. oktoobri kella 16ni.

Kui ehitustemaatika katab Tartu messikeskuse A- ja B-paviljonid, siis C-paviljon on täiel määral sisustustemaatika päralt. “Sisustuse poolel annab tänavu tooni mööbel, alustades köögimööblist ning lõpetades pehme- ja täispuitmööbliga. Kohal on nii väikeettevõtted kui ka juba laiemat tuntust kogunud mööblitootjad ja müüjad. Messi komplekteerimisel oleme lähtunud sellest, et väljapanekud kõnetaksid erineva disainieelistuse ja eelarvega külastajaid,” kirjeldas messi Ehitus ja Sisustus projektijuht Anders Urbel.

Traditsiooniks on saanud, et sisustushallist leiab ka suure disainiala: tänavu on fookuses hübriidruum ehk kontori sisustamine sellisel viisil, mis toetaks meeskonna loomingulist tööd ning pakuks võimalusi nii eraldi kui ka koos. "Oluline on leida lahendused, mis vastavad tõeliselt konkreetse ettevõtte töötajate vajadustele ning töötavad. Kaasaegne kontor vajab paindlikkust, funtsionaalsust, võimalust eraldumiseks ja koos töötamiseks, puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Mõnusalt koos võivad olla kodu, kohvik, puhkeala ja büroo. Tulemuseks on hübriidkontor."

"Oleme teinud Eesti disaineritega juba aastaid head koostööd ja soovime pakkuda võimalust oma töid näidata," kõneles Urbel. Disainialal tutvustatakse 30 erineva ettevõtte tooteid: Pulk, Made in Hyperborea, NorthVille, Ra Sun, Tamma design, MiDeer, Disainment, Önwall, Okka, Stankke, Dragonfly, Vuul, Sisustuskoda, SU Valgus, Monika Järg, Cocomari, Pehmö by Mairi Laide, Jalg, Unika taaskasutatud papist kuused, Pillow & Pillow, Tool & Tool, Juniik, Kata Ateljee, Tegude Kalender, Tarmeko, Viks, Tapeedistuudio, Liivi Leppik & Visioon tekstiil, WideHead, KOOSdisain, Hoog. Disainiala kujundasid sisekujundaja Margit Marsh ja projektijuht Kaili Ojaperv.

Vaata galeriist, mida pakutakse!

Sarnased artiklid