Vannitubade meistriklass - vaata, millega üllatab uus Finioni kollektsioon

Sisuturundus
Elegantne sisustus loob vannitoast heaoluoaasi. | Villeroy & Boch

Uut vannituba planeerides on valikuvariante rohkelt. Kindlasti peaks valitsema heas vannitoas õhkkond, milles on lisaks hügieeni eest hoolitsemisele ka mõnus lõõgastuda. Parim lahendus on leida kvaliteetne ja maitsekas vannitoasisustus, mis peegeldab ka selle kasutaja stiilitunnetust ja isikupära.

Stiilset ja samas ajatut sisustust vannituppa pakub Villeroy & Bochi uus Finioni kollektsioon. Finioni vannitoasisustus annab ruumile luksusliku ja õdusa atmosfääri. Õrnale minimalistlike joontega kollektsioonile lisab omapära läbimõeldud valguslahendus. Kombineeritud on kõrge kvaliteet, ilu ning innovatsioon. Näiteks saab lisavalikuna paigaldada peeglile Bluetooth helisüsteemi ja niiskusanduriga soojenduse, mis kaitseb peegliklaasi uduseks muutumise eest.

Et vannituba oleks isikupärane, on oluline pakkuda valikuvõimalusi, mida Finioni kollektsioonis leidub rohkelt. Suur valik eri toonides valamukappe, riiuleid ning vannidetaile annab vabaduse kujundada ruum just enda maitse järgi.

Finioni vannitoakeraamika on innovaatilise CeramicPlus pinnatöötlusega. Vesi ja muud vedelikud moodustavad töödeldud keraamika pinnale piisad, mis voolavad lihtsalt ära ning seetõttu ei haaku mustus keraamika pinnaga. Nii püsivad valamu ning tualettpott kauem puhtad. 


Valgustus loob atmosfääri  

Hämardusfunktsiooniga valgustid loovad õdusa meeleolu. | Villeroy &Boch

Lõõgastava atmosfääri tagamisel on valgustusel oluline roll. Kui ruumis on valgusallikaid rohkem, on ka meeleolule vastava valguslahenduse leidmine hõlpsam.

Elegantne mööbel on ühendatud stiilse valguslahendusega. Hämardusfunktsiooniga valgustid riiulitel, kappide servades ja vanni alaservas loovad õdusa meeleolu. Vannitoa peeglile lisavad elegantsi LED tulede ribad nii peegli sees kui tagaservades. Valgustuselementide hämardamiseks ning lülitamiseks saab kasutada pulti. 


Keraamilised valamud

Vannitoakeraamika pinnatöötlus on mustust ja vett hülgav. | Villeroy & Boch

Finioni valamud on kõigest 6 mm paksused, kuid tänu TitanCeram materjalile siiski tugevad. Valikus on nii seinale kinnitatavad, töötasapinnale paigaldatavad kui ka tasapindvalamud. Väiksem, 43 cm laiune valamu mahub hästi kitsamasse vannituppa, ruumikas topeltvalamu sobib aga avarasse ruumi.  Tänu eri lahendustele leiab sobiva valamu igasse vannituppa.  

Valikus on ka uudne integreeritud ViFlow ülevoolusüsteem, mis ennetab veetaseme kerkimist üle valamukausi servade. Nii puudub vajadus valamu pinnal oleva ülevooluaugu järele.


Elegantsed vannid
 

Ka Finioni vannidel on õhukesed, 15 mm paksused seinad. Vannid on valmistatud Villeroy & Bochi poolt patenteeritud Quaryl® materjalist, mis on kerge ning samas väga vastupidav. Sellises vannis püsib vesi üllatavalt kaua soe ning tänu siledale pinnale on vanni ka kerge hooldada. 

Vanni väliskülje alumises servas on valgusriba, mida saab samuti puldiga hämardada. Selline valgustus lisab efekti tervele vannitoale—jääb mulje, et vann justkui hõljuks valguspjedestaalil. Seinast eraldi seisva vanni võib paigutada kasvõi toa keskele. Vanni viimistlus võib olla ka kahevärviline—erkvalge sisemuse ja värvilise vannipaneeliga. Paneelide värvivalik on lai—valida saab klassikaliste, erksate, mattide ja läikivate toonide vahel.


Minimalistlikud tualettpotid
 

Finoini tualettpott on minimalistlik— selline disain sobib igasse vannituppa. Õhuke tualettpoti kaas sulgub aeglaselt ja vaikselt. Potil puudub siseserv—nii ei jää mustus poti ääre taha peitu ning seda on lihtsam hoida puhtana. Villeroy & Bochi poolt välja töötatud eriti tõhusa loputustehnoloogiaga jõuab loputusvesi igale poole kuni poti ülaservani välja. See tagab maksimaalse hügieeni. 
 

Kapid, riiulid ja sahtlid pakuvad ruumi erinevaid lahendusi
 

Ka riiulite, kappide ning sahtlite disain järgib delikaatset joont. Sahtlitel puuduvad käepidemed - avamiseks tuleb neid õrnalt suruda. Kollektsioonis on lai valik erinevaid külje- ja  valamukappe, samuti kõrged kapid ning universaalne riiul, mida ülejäänud mööbliga hästi kombineerida saab. Mööbli pinnaviimistluse värvivalik on lai - nii leiab igasse interjööri just sinna sobivad panipaigad. Valikus on riiulid, millel on sisseehitatud juhtmevaba laadimispunkt mobiilile.

Vannis käies on võimalik nautida muusikat kas tänu peeglile paigaldatavale kõrge kvaliteediga Bluetooth®-i Sound+ helisüsteemile või vannile kinnitatavale Bluetooth® ViSound helisüsteemile.

Vaata ka videot! Disainer Patrick Frey tutvustab Finioni kollektsiooni.

Tutvu kollektsiooniga lähemalt ka SIIN.

Bathroom collection Finion | Villeroy & Boch

Sarnased artiklid