Võluv valamu vannituppa. 5 valamu ja kapi kombinatsiooni

kodus.ee
Mõistlik on vannituppa planeerida kaks valamut juhul, kui vannituba on piisavalt suur nin selle järgi on vajadus. | Shutterstock

Vannitoas kõige  kasutatavam objekt on valamu. Selle olulise rolli tõttu peab valamu olema nüüdisaegne, veetlev, kergesti puhastatav ja vastupidav. Kuidas leida endale sobiv valamu ja millest alustada valamu valikul: kas vannitoa planeeringust või valamu disainist?

Sobiva valamu valikul tuleb arvestada nii vannitoa suuruse, planeeringu kui ka üldise disainilahendusega. Kõik nimetatud kolm omadust seavad ühtaegu piiranguid ja pakuvad võimalusi just selle kõige sobivama valamu leidmiseks.
Võib julgelt öelda, et tänapäeval ei sea sobiv/soovitud vorm ja väljanägemine meeldiva kraanikausi leidmisel takistusi. Isegi kui otsitud mudelit ei leidu kümnete, kui mitte sadade tootjate standardvalikus, mis on Eesti turul saadaval, on alati võimalik lasta valamu valmistada eritellimusena. Tõsi, sellisel juhul saavad määravaks pigem aktsepteeritav hinnatase, võimalik ooteaeg ning teatud juhtudel ka insenertehnilised võimalused.

Edasi lugemiseks

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid