Miks on vahel nii raske kellelegi ära öelda? Kust läheb piir arutu eneseohverduse ja mõistliku isekuse vahel?
Ülevoolav vastutulelikkus on rohkem naiste kui meeste probleem ja tuleneb meie patriarhaalsest kasvatusest ja kultuurist.
Me soovime oma lastele parimat, kuid kahtleme sageli, ega me liialt järele andes neid ära ei hellita või keelates kammitse. Tänapäevaste kasvatusmeetoditega kaldume tavaliselt siiski lapsi üle hellitama.
Vahel tundub, et maailm on hulluks läinud ja midagi head pole enam oodata.
Lennukid kukuvad taevast alla, terrorirünnakutest räägitakse ja kirjutatakse iga päev, poliitikas ei tea enam, keda või mida uskuda - see kõik on meie argipäev.
Miks mõned inimesed suudavad ebameeldivas olukorras rahulikuks jääda, teised aga lähevad närvi? Ei, rahulikud inimesed ei ole superflegmaatikud, nad lihtsalt teavad, kuidas stressirohkes situatsioonis hakkama saada.
Terve eneseusaldus põhineb võimel end õiglaselt ja täpselt hinnata, samal ajal iseennast mööndusteta tunnustades ja väärtustades. Selline inimene teab, millised on tema tugevused, ning ta suudab aktsepteerida ka oma nõrkusi.
Karm kritiseerimine solvab, ent kui õpid halvakspanuga paremini toime tulema, muudab see sind palju tugevamaks ja edukamaks.
Loe sajani...
Kui saad kriitika osaliseks, võta enne sellele reageerimist aeg maha.
Millest tekivad hemorroidivaevused ja kuidas neid ära hoida? Kui suur osa on seedimisel? Millega hemorroidid endast märku annavad? Missugune on eneseabi ja kas küünaldest piisab? Millal on tarvis lõikust ja kuidas sellest taastutakse?