5 lihtsat nippi, mis säilitavad kodus hea energia

kodus.ee
Hea energiaga täidetud kodus on mõnus olla. | Shutterstock

Et kodus püsiks hea feng shui, selleks on palju võimalusi - toome siin ära mõned lihtsad ja kiired nipid, mis aitavad kaasa hea energia püsimisele

Shutterstock

 

Vabane üleliigsest

Kui mida sa ei vaja, anna ära, müü maha või viska minema. Seisvad asjad võrdub seisva energiaga ning seda pole su koju vaja. Üleliigsest vabanemisega võid peale kõige muu veel kena kopika teenidagi - kuidas, vaata siit.

Shutterstock

 

Ära hoia kodus katkisi asju

Kodu peegeldab selle elanike olemust - kas logisevad ja katkised asjad, mida su kodus leidub, ei kõnele mitte sellest, et oled ka ise veidi liimist lahti? Vaata, mida saab parandada või taaskasutada - teinekord saad mõnest katkisest asjast luua hoopis mudagi muud ja põnevamat. Ent inventuuri tasub teha ka enda sees - küsi endalt, kas kõik on ikka hästi või vajavad mõned asjad su enda sees või kodustes suhetes samuti parandamist? Ära heida meelt, sest kõgele leidub lahendus.

 

Shutterstock

 

Hoia tualetipoti kaas suletuna

Suletud tualetipoti kaas ei jäta mitte ainult su tualettruumist paremat muljet, vaid ei lase  ka heal energial minema voolata.

Shutterstock

 

 Pese aknad

Aknad on  võimalus maailma vaadata, kogeda uut ja põnevat. Puhtad aknad lubavad ka loomulikul valgusel ja päikesel su elamisse voolata.

 

Shutterstock

 

Hoia esik puhas ja korras

Esik võrdub esmamuljega su kodust - hoia see korras ja kaunis. Pea meeles, et feng shui kohaselt tasub esikusse riputada ka kõrge peegel, mis näitab inimest täispikkuses - kuid vältida tasuks  peegi paigutamist kohe ukse vastu, siis põrkub hea energia sealt tagasi.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid