5 nippi, kuidas luua kodus armastuse energiat

kodus.ee
Mõned head nipid aitavad kodus luua rohkem armastuse energiat | Shutterstock

Kes meist ei unistaks kodust, mis täidetud armastusega! Ent ka asjade paigutusega saad aidata heal energial su kodu täita.

Shutterstock

Vabane üleliigsest

Kõik, mis koju kasutult seisma jääb, tekitab seisvat energiat ja seda pole sul tarvis. Näiteks ära kuhja magamistuppa kõiksugu kraami, las see olla tõeline rahu ja puhkuse oaas. Eriti käib see aga kurbade mälestuste, vanade kallimatega seotud esemete jms. säilitamise kohta - mõistagi ei palu keegi sul mälestust peast visata, kuid ära hoia negatiivse energiaga laetud asju kodus, enda lähedal.

Shutterstock

Tõsta esile head

Näiteks fotod koos kallima ja perega veedetud õnnelikest hetkedest loovad hea õhkkonna.

Shutterstock

Ära suru voodit nurka ja koorma seda asjadega üle

 Voodi peaks magamistoas olema mõlemalt poolt ligipääsetav, samuti peaks seal olema ruumi nii sulle kui partnerile. Liiga suur padjahunnik või kaisukarukesed annavad tunnistust sellest, et tegelikult peale sinu voodisse kedagi ei mahu. Samuti peaks voodialune olema asjadest vaba.

Shutterstock

Sea asjad paarikaupa

Nii lood õhkkonna, kus paarisuhtel on hinnatud koht. Paar ühesuguseid diivanipatju, paar tugitoole või sarnaseid vaase, paar ühesuguseid kujukesi - näiteks elevante peetakse õnnetoojateks. Et käes on kukeaasta, võid tuppa sättida ka paar kukekest: need aitavad suhet hoida ning hoiavad eemal teie liidu ohustajad.

Shutterstock

Kasuta sisekujunduses roosat ja helesinist

Keegi ei ütle, et peaksid seinad roosaks võõpama, ka muul moel saab ruumi värve tuua - näiteks dekoratiivpatjade mustri või värskete lilledega. Roosa on armastuse ja õnne, helesinine aga positiivsete, hea energiaga laetud suhete värv.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid