Allergiavabad ehted, mis on käsitsi tehtud

Karpdisain
Sisuturundus
Titaan ja roosa kuld | Karpdisain

Allergiavaba titaan, tantaal, timaskus ja nioobium. Uus suund ja lähenemine ehtemaailmas.

Titaan ja roosa kuld

Kohaliku brändina tuntud Karpdisain on spetsialiseerunud titaanist ja kullast käsitöö abielusõrmuste ja ehete disainimisele. Kasutatavad materjalid on veel timaskus, nioobium, molübdeen. Võimalik on ette tellida ja valmistada ka tantaalist, pallaadiumist ja plaatinast sõrmuseid. Titaanist abielusõrmuseid on võimalik omavahel kombineerida erinevate väärismetallidega. Värvi- ja materjali valik on rikkalik.
Käsitsi graveeritud sõrmused on kordumatu ja unikaalne käsitöö kogu eluks.

Titaan ja roosa kuld

Uus aeg - uued materjalid, ärge kartke katsetada ja proovida. Haruldased materjalid on väga hinnalised ja tekitavad teistes uudshimu, ning on ilusad kanda. Eriti soovitatavad just nahaprobleemidega inimestele ning allergikutele - Karpdisain on allergialiidu partner..

Puhas titaan

Rõõmuga tehtud käsitöö annab head energiat. Titaanist ja kullast abielusõrmused on ilus, kerge ja kordumatu käsitöö kogu eluks. Sinu idee - minu teostus, koostöös leiame teile parima lahenduse. Olete oodatud minu stuudiosse Tallinnas.Juba valminud ehted on müügil AGAN disainipoes, Tallinn, Rotermanni 5 ja kaupluses Motox, Härgmäe 21 Harku.
Ehteid on võimalik tellida ka veebilehelt.
Kui tekib lisaküsimusi, siis helistage palun 59001390.
Või uurige veebilehelt lisa.
www.karpdisain.ee

Sarnased artiklid