BAUHAUS kutsub Vannitoamaailma kliendipäevale. Loositakse 1000 € väärtuses vannitoaremondi pakett

Sisuturundus
Tootja

BAUHAUS ootab kõiki remondi- ja sisustushuvilisi laupäeval, 23.märtsil kl 12–15 oma kaubamajadesse, Vannitoamaailma kliendipäevale!

Tutvustame Lasnamäe ja Rocca al Mare kaubamajas uusi sisustustrende ning vannituppa ja niiskematesse ruumidesse sobivaid taimi ja uusi põnevaid tooteid vannitubade remondiks. Näitame, ka seda kuidas tooteid kasutada ja milliseid tooteid omavahel kokku sobitada. Kohal on kvaliteetsete ja tuntud brandide  nagu Hansgrohe, Villeroy&Boch, Gustavsberg, Penosil jt. esindajad.
Sinu jaoks on olemas ka Vannitoamaailma nõustaja - meie koordinaator, kes aitab Sind remondi kavandamisel ja koostab hinnangulise eelarve. Seega, mõtle juba küsimused enda jaoks välja!

Loomulikult ei puudu sellest päevast head pakkumised ja tutvumishinnad ning auhinnamäng, kus kliendipäeval osalejate vahel läheb loosi hulgaliselt erinevaid auhindu ca 2800 € väärtuses!!

Päeva naelana loosime välja 2 x 1000 € väärtuses vannitoaremondi paketti BAUHAUSi poolt. Loosimises osalemiseks postita BAUHAUSi facebooki lehel oleva mängu “Paluks mulle vannitoaremonti!” kommentaari pilt oma praegusest vannitoast, mis hädasti remonti vajab + millise kaubamaja loosimises (Lasnamäe või Rocca al Mare) soovid osaleda. Pilte ootame kuni 22. märtsini.

Tule kliendipäevale kogu perega, sest lapsed saavad samal ajal meisterdades aega veeta meie Kids Clubis. Hoolitseme ka selle eest, et tühi kõht kedagi koju ei ajaks. Nii, et igati kasulik laupäev kõigile!


Lisainfo ürituse kohta leiad SIIT. 
 

Kaubamajade asukohad:
BAUHAUS Lasnamäe kaubamaja  
Ja BAUHAUS Rocca al Mare kaubamaja 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid