Eesti luksuslikuima üürimaja näidiskorter on valmis

kodus.ee
Väikesed pinnad aitavad ka alustavatel kinnisvarainvestoritel turule siseneda. | Andreas Jupits

2019.  aastaks valmis Scandium Kinnisvara poolt arendatava luksusliku üürimaja Avangard näidiskorter. Avangard asub Tallinna Ülikooli vastas aadressil Narva mnt 40.  Näidiskorter on mikrokorter suurusega 15,5 m² nagu ka paljud teised korterid majas

Avangard koosneb kahest majapoolest – Narva mnt poolsest ajaloolisest ehitisest ning hoovipoolsest uusehitisest. Maja eripäraks on väikesed korterid suuruses 12-44 ruutmeetrit, mis mõeldud nii vastasmajas õppivatele noortele ja spetsialistidele kui ka linnas peatuvatele turistidele. 

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara tegevjuht: “Avangard on klassikaline üürimaja, kus kinnisvarainvestorid üürivad omandatud kortereid välja. Väikesed pinnad aitavad ka alustavatel kinnisvarainvestoritel turule siseneda, võimaldades kesklinna kinnisvara soetada väiksema koguhinnaga, mis jääb alla 100 tuhande euro. Tänu heale asukohale on võimalik investoritel kortereid AirBnb või Bookingu kaudu ka lühiajaliselt välja üürida, maksimeerides nii saadavat tulu ja tootlust.”

Avangardis on kasutatud kaugloetavaid arvesteid, veesäästlikke segisteid ja LED-tehnoloogial valgusteid, muutes investori elu võimalikult mugavaks. Majaelanikele on loodud eraldi pesumasinaruum ja jõusaal. Üüriturul aitavad silma paista luksuslikud üldalad ja pealinnavaatega katuseterrassid.Maja valmib jaanuaris 2019. 80% korteritest on müüdud.

Sarnased artiklid