Elutuba looduse keskel – keraamiline terrassiplaat avab võimalusi

Vivarec
Sisuturundus

Ajal, mil loodushoiu teema on tähtsale kohale tõusnud, pakuvad keraamilised plaadid lahendust, olles loodusressurssi säästvad ja pakkudes meile võimalust looduse keskel elamiseks.

Koos sooviga vallutada õuealad ja muuta need elukeskkonnaks, kasvab ka vajadus vastupidavate ja hooldusvabade pinnakatete kasutamiseks. Puidust terrassile pakub konkurentsi keraamiline plaat, mis on vastupidav nii ilmastikule kui ka inimtegevusele.

Tänu suurele tihedusele ja suletud pooridega struktuurile ei eralda ega hoia plaadid allergeene ega baktereid ning on vastupidavad temperatuurimuutustele. Puhastamiseks piisab vaid survepesurist ja enamat hooldust need ei vajagi.

Ka puidu meeldivale välimusele ei jää keraamilised plaadid alla. Looduslikust kivist inspireeritud dekoorid ja tõetruud puidu kujutised loovad hubase keskkonna, mis oma harmoonilise värvipaletiga sulanduvad ideaalselt loodusesse.

Atlas Concorde on oma uue seeriaga Norde kajastanud kvartsiidile iseloomulikku värvide mängu, kus roostekarva terakesed ja voogavad veenid lisavad delikaatseid nüansse. Kivimi ajatu hurm on omane ka sellele keraamika seeriale ning muudab ta kauakestvaks viimistluslahenduseks. Kolmemõõtmelise tekstuuriga pealispind meenutab autentset kivimi lõhenenud pinda ja karedat välimust, kuid on puudutusel meeldiv ja lihtne puhastada. See on kollektsioon, mis tänu oma rikkalikule mõõduvalikule ühendab siseruumi ja õuealad, seinad ja põrandad. Spetsiaalsed terrassiplaadid on 2 cm paksusega, libisemiskindla pinnaga ning omanäoliste aiateede kujundamiseks on seeriat täiendatud loodusliku välimusega vabakujuliste plaatidega.

 

 

Terrassiplaatide mitmete paigaldusviiside hulgast saab valida endale jõukohase. Muru sisse võib tekitada teeraja üksikutest plaatidest, mis vajavad enda alla vaid geotekstiili ja killustikust patja. Ka suuremad platsid väliköögi või päikeseterrassi jaoks võib rajada vaid killustikust alusele, aga traditsiooniline betoonile liimimine on loomulikult ka võimalik. Terrassijalgade kasutamine muudab paigalduse eriti lihtsaks ja on suurepärane lahendus ka ajutiste platside jaoks, kuna kogu terrassi saab üsna hõlpsatsi kokku korjata ning uues asukohas või ka teistsuguse kujuga taaskord paigaldada. Terrassijalgu on erineva kõrgusega, reguleeritava või fikseeritud asendiga ja nii saab iga aluse peale tasase põranda ehitada. See paigaldusviis avab laiad võimalused rõdude ja katuste kasutuselevõtuks ning hubase keskkonna rajamiseks.

Sarnased artiklid