Erilahendusega dušinurk või vannisein mõõdu järgi

Aare Ringvee
vannituba.ee omanik
Sisuturundus
Kui standardsed lahendused sinu vannituppa ei klapi, siis on õnneks võimalus tellida erilahendusena just sinule sobivat mõõtu sanitaarkeraamika või mööbel. | Tootja

Mida teha, kui  vannitoas pole ruumi  suurema dušinurga kui 80x80 jaoks?Viimaste valik aga on väike, enamus on ikka suuruses 90 x 90. Või kui on suur vannituba ja tahaks midagi standardist erinevat, aga valida nagu polekski? Siis aitab eritellimusel valmiv dušinurk.

Vannituba.ee  eesmärk on pakkuda vannitubade rajamise täisteenindust- seda alates nõustamisest,  toote tellimisest kuni selle paigalduseni!   Eritellimusel lahendused  pärinevad Leedu kvaliteet dušinurkade tootjalt „Baltijos Brasta”, kes toodab neid juba  20 aastat.

Elutempo on kiire ja ei ole väga aega vannis vedeleda ja aurusaunas mõnuleda- pigem käiakse kiiresti duši all. Vahel aga vaadates oma vannituba,  on tunne, et see  võiks olla avaram ja lihtsamini puhastatav, aga no ei mahtunud parem lahendus või polnud seda saada.

Vannituba.ee valikus on tavaliste ehituspoodide valikust erinev  ja põhiliselt Euroopas toodetud vannitoasisustus: dušinurgad, dušiuksed, vanniseinad, dušikabiini, aurusaunad, vannid ja vannitoamööbel.

Täisteenus tähendab seda, et tellimuse ja paigalduse vahele jäävad ka soovi korral nõustamine ja mõõdistamine kliendi kodus,  transport, toote tuppa toomine, vana toote demonteerimine ja transport.  

5 põhjust, miks tasub tellida eritellimusel dušinurk?

1. Eritellimusel dušinurgad 20 aastase kogemusega Leedu tootjalt „Baltijos Brasta”. Eritellimusel dušinurk valmib just iga kliendi vajadustele vastavalt  Leedu kvaliteet dušinurkade tootja „Baltijos Brasta” vabrikus, mis on tegelenud tootmisega juba ligi 20 aastat. Kõik selle tehase  tooted valmistatakse vastavalt kliendi tellimusele!

2. Kõik detailid on peensusteni läbi mõeldud  Vannituba.ee  on väike salong,  aga mahutab väga palju! Erinevad dušinurgad, erinevad uste liigutamiseks võimalikud variadid - uksehinged, rullikud – kõik detailid on peensusteni läbi mõeldud.

3. Ukse alla, uste vahele, ukse ja seina vahele käivad tihendid,  põrandale  spetsiaalne liist. Kõik ikka selleks, et tagada kindlus, et vesi kusagilt välja ei jookseks.  Suuremate toodete komplekti kuuluvad lisakinnitused – kõik selleks, et dušinurk peaks vett ja oleks vannitoa kaunistuseks pikki aastaid.

4.  Müügimeister, kodus mõõdistamine ja tasuta paigaldus.  „Baltijos Brasta“ teeb just sellise dušinurga,  mis on Vannituba.ee  meie müügipersonali või paigaldusmeistri  (tasuta teenus, kus meister tuleb  koju nõustama ja mõõdistama) abi  kasutades kokku lepitud.  Tootmisel kasutatakse vaid Euroopast pärit detaile!

5. Kuus erinevat klaasitooni ja „kiired piisad“ töötlus. Dušinurkade puhul saab valida kuue erineva klaasitooni vahel. Kõik klaasid on tehases töödeldud  spetsiaaltöötlusega „kiired piisad”, mis  kaitseb klaasi vee mõju eest. See tekitab olukorra, kus veepiisad muutuvad väikesteks kuulikesteks, sest pind tõrjub neid eemale. See teeb klaaside hooldamise lausa 90% lihtsamaks! Samuti tõstab see tehnoloogia klaasi kriimustuskindlust

Rohkem infot saad SIIT.

Vannituba.ee asub Järve keskuse 0 korrusel.

 

Sarnased artiklid