Ikea korraldab juunis suure täika

kodus.ee
kodus ikea kitchen
Ikea köök | Shutterstock

Kodus on asju üle või pigem puudu? Igal juhul tasub 17-18. juunil sõita kas ülelahe Soome või mõnda teise kodulähedasse Ikea kaubamajja, sest Rootsi päritolu odavmüügihiid korraldab oma poodide juures suure vanakraamituru.

Ikea tegi täikaga algust mullu suvel ja üritus osutus ülimenukaks: Ikea vanakraamiturg on üks Soome suurimaid. Mullu täitusid müügikohad kiirelt huvilistega ja suur hulk jäi veel ootejärjekorda. Uuringute kohaselt ostab soomlane täikalt midagi vähemalt korra aastas ja enamasti tehakse ostud juba traditsioonilistelt vanakraamiturgudelt.

Tänavu peetakse Ikea vanakraamiturgu 17-18. juunil kl 10-16. Müügikohad Ikea poodide ümbruses murul ja parklates on tasuta, ent iga müüja saab tulla vaid ühel päeval. Müügikohtade jagamist alustatakse 22.mail, lisainfot saab vaadata siit. 

"Mullust vanakraamiturgu saatis tohutu menu, seal on oli väga mõnus fiiling, nii üritasimegi seda tänavu korrata - seekord toimub vanakraamiturg kahel päeval," rääkis Ikea Soome esindaja Tiina Suvanto. Tema sõnul soovitakse sel moel teadvustada jätkusuutlikku tarbimist ning aidata kaasa kaupade taaskasutusele.

 

 

Sarnased artiklid