Justin Petrone eduka elu retseptid
Siiri Lelumees
Tervise peale hakkas Justin rohkem mõtlema siis, kui sai 35-aastaseks. | Olga Makina

Kirjanik ja teadusajakirjanik Justin Petrone (41) on tänu oma muhedatele raamatutele ja kolumnidele leidnud koha eestlaste südames. Tänapäeva kiire, lärmakas ja närviline elu Justinile ei sobi. Ta sooviks elada hoopis eelmise sajandi 60. aastatel, kui elu oli lihtsam, vaiksem ja aeglasem, justnagu Ingmar Bergmani filmis.

Tervis tähendab Justin Petronele üldist heaolu. "Tihti on nii, et käid arsti juures, kes teeb sulle vereproovi, mõõdab vererõhku ja siis ütleb, et sul on kõik hästi. Aga sa ei tunne end hästi.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid