Katlakivi ja mustus rikuvad segisti

TM Kodu&Ehitus
Shutterstock

Vannitoa remonti planeerides pühendatakse tavaliselt palju aega keraamilisele plaadile, vanni või dušikabiini disainile ja mööblile, aga ka segistite ja dušiotsikute valik nõuab läbimõtlemist. Segisti peab olema esteetiline, funktsionaalne ning sobima ümbritsevaga.

Duši- ja vannisegistite ning valamusegistite valimisel tuleb mõelda mitmele aspektile. Esiteks on oluline, et segisti sobib tehniliselt ja füüsiliselt planeeritavasse kohta. Teiseks on oluline, et segisti sobib kokku vannitoa stiiliga, olgu see siis moodne või klassikaline, samuti peaksid olema materjal ja värv meelepärased.

"Disaini poolelt on hetkel moes matid, valgeks või mustaks värvitud ning vase- ja kullakarva segistid, aga ennekõike peaks lähtuma siiski enda maitsest ja vannitoa stiilist, mitte kiirelt muutuvatest moejoontest. Avaliku ruumi kõrval hakkavad ka kodudes koguma populaarsust seina sisse paigaldatavad dušisegistid, mis aitavad võita ruumi, sest ei ulatu seinast nii kaugele kui seinapealsed lahendused. Samuti koguvad populaarsust infrapunaanduriga valamusegistid. Selline segisti töötab puutevabalt ning sulgeb vee kohe pärast kasutamist, seega on tegu vett säästva lahendusega, mille puhastamisele kulub märgatavalt vähem aega," räägib Hansaposti tootejuht Kristjan Kull.

Edasi lugemiseks

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid