Kes elavad roosiaias? Haigustest-kahjuritest tuleb kohe lahti saada
Pille Hermann
Tallinna Botaanikaaed
See pisut kuratliku väljanägemisega olend on lepatriinu vastne. Laske tal rõõmsalt edasi tegutseda, sest ta sööb hea meelega lehetäisid. | Tiit Koha

Jalutuskäigul aeda heida pilk ka roosipõõsa sisemusse, et kahjurid-haigused võimalikult varakult avastada. Vaid nii on võimalik neid pisutki ohjes hoida.

Alati pööra lehtedel ka teine külg, sest nii kahjurid kui haigused püüavad meid üle kavaldada ning tegutsevad varjatult lehe alumisel küljel. Haigusi ja kahjureid ei maksa karta, nad on tükike loodusest.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid