Kingitused, mis vabastavad keha valudest ja pingetest

Sisuturundus
lihaspinge
Lihaspingetega kaasneb tihti ka valu, mis annab märku, et keha vajab tähelepanu | Shutterstock

Kas sind või lähedasi vaevab pidev lihaspinge või näiteks istuva tööga kaasnevad valud? Hea enesetunde ja rahulolu taastamiseks tasub tühja-tähja asemel teha tõeline kingitus, mis on tervisele kasuks ja vaevatud keha vabastav. Siin tulevad appi ergonoomilised abivahendid ning tõhusad teraapiatooted.

1. Unikaalne seljahooldussüsteem Mastercare venitusteraapialaud. Need on professionaalsed abivahendid, mida kasutatakse nii kodudes, raviasutustes kui ka treeningsaalides. Venitusteraapialaud võimaldab ravida ja ennetada selja-, kaela-, õla- ja põlveprobleeme. 

 

Nõelmatt

2. Valuvaigistav nõelmatt – lihtne meetod lihaspingete ja teiste probleemide leevendamiseks. See on keha stimuleerivaks vahendiks, mis võib mõjuda rahustavalt nii stressi kui lihaspingete puhul ja on samuti kasulik pidevalt spordiga tegelevatele inimestele. 

 

sadultool
sadultool

3. Mitmekülgne valik soodsa hinnaga ergonoomilisi sadultoole, mis võimaldavad pikalt ja väsimatult tööd teha, leevendada seljavalusid, parandada jalgade vereringet ning toetada töötaja heaolu ja enesetunnet.

 

 

Need ja teised Weststari tervisetooteid on leitavad Weststari kodulehelt                           

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid