Kõik, mida pead rinnahoidjatest teadma

Sisuturundus
Kuidas leida rinnahoidjad, mis on nii mugavad kui ka ilusad
Kuidas leida rinnahoidjad, mis on nii mugavad kui ka ilusad | Sharo Mccutcheon

Kas sinu rinnahoidjad on ikka õiged ja mugavad? Kuidas nende eest hoolt kanda? Vastame paljudele olulistele küsimustele rinnahoidjate valiku osas ning jagame muljeid proovitud e-pesupoe sooduspakkumisega rinnahoidjatest!

Rinnahoidjate kandmise komme on vana, ulatudes isegi Antiik-Kreekasse. Nendel oli praktiline väärtus, toetada naiste rindu. Aja jooksul on rinnahoidjad omandanud ka esteetilise väärtuse ning valik on nii kauniduse kui ka funktsiooni osas väga lai.

Ilu ja teatavat mugavust hindaval naisterahval on alati kapis valik rinnahoidjaid erinevateks puhkudeks. Kuna valik on lai, ning e-poodidega on ostlemine kergeks tehtud, siis kuidas ja milliseid rinnahoidjaid valida?

Rinnahoidjate tüübid

Rinnahoidjaid võib jagada nii selle funktsiooni (sport, igapäev, pidulikud sündmused, erootiline) kui ehituse järgi (nt õlapaelte asukoht ja struktuur). Küsimus on ka selles, kas otsitakse praktilisemaid või esteetilisemaid rinnahoidjaid ning mis riietusega on neid plaanis kanda. Järgnevalt on e-pesupoest Kena.ee toodud näiteid levinumatest rinnahoidjate tüüpidest.

Sportrinnahoidjad peavad olema mugavad ja rindu sportimise ajal hästi toestama. Need võimaldavad rindadel hingata ning segamatult treenida.

Push-up rinnahoidjad tõstavad rindu kõrgemale ja toovad need teineteisele lähemale. Niiviisi jääb rindadest esiletükkivam mulje.

Täidetud rinnahoidjad jätavad samuti mulje suurematest rindadest. Seda tänu rinnahoidjate sees olevatele padjakestele.

T-särgi rinnahoidja, mis on mustritu ja silmapaistmatu ning sobib seega T-särgi all kandmiseks.

Bralette tüüpi rinnahoidjad on väga õhukesed ja pitsilised ning magamiseks mugavad ja samas veetlevad.

 

Erinevaid rinnahoidjaid leidub tegelikult veelgi, tasub vaid otsida. Need erinevad nii materjali, kuju, seljapaelte asetuse, kinnituskoha (nt ees või taga) kui ka muu osas. Samuti on üheks alternatiiviks kleepuvad nibude katted ning erilised meditsiinilised rühti hoidvad rinnahoidjad.

Õige suurus

Õige suuruse leidmiseks on vaja mitut mõõtu.

  • Rindade alune (kust rinnahoidjad lõppevad) keha ümbermõõt – talje suurus (34, 36, 38 jne)
  • Rindade pealt võetud keha ümbermõõt – korvi suurus (A, B, C, D jne)

Nendest suurustest lähtuvalt tuleb valida rinnahoidjad, mis ei hõõru ja ei pigista liigselt. Täpse suuruse leidmiseks on vastavad tabelid. Samuti peaksid rinnahoidjad olema kandmisfunktsioonile sobivad, näiteks sportimiseks tuleks kasutada hingavaid rinnahoidjaid.

Seda arvesse võttes ning enda sobivat suurust juba teades, on kergem ka e-poest ostmine. E-poodide kasutamine on kasvav trend, sest eelisteks on mugavus ning tihti ka lai valik. Eelkõige suuremad ostud tuuakse teinekord ka tasuta koju või pakiautomaati. Tasub aga arvestada, et hügieeni põhjustel pesusid ei tagastata. (altpoolt leiad meie muljed Kena.ee e-pesupoest, kus on parasjagu käimas Kodus.ee lugejatele mõeldud sooduskampaania).

Kuidas rinnahoidjaid hooldada?

Rinnahoidjate pesemine pesumasinas võib metallist tugikaari moonutada. Samas on lihtne kaitsta materjali ennast, kasutades selleks pesukotte. Pesumasinas on parim kasutada õrnadele kangastele mõeldud ja madalal temperatuuril programmi ilma tsentrifuugita. Ära kasuta kuivatit! Spordirinnahoidjad kannatavad aga materjalist sõltuvad pesu paremini.

Pitsiline rinnahoidja
Et pitsiline rinnahoidja kestaks, tuleb pesemisel olla hoolas
Kena.ee

Rinnahoidjate pika ea tagavadki esiteks õige pesemine ja kuivatamine. Lisaks tasub silmas pidada, et valged rinnahoidjad võtavad aja jooksul nende peal kantavatelt riietelt värvi, ning neid tasuks hoiustada sahtlites ilma voltimata.

 

E-PESUPOE TEST
Ilmselt on paljudel meist e-poodidega seotud põhjendamata kahtlusi ja hirme. Eelkõige internetist pesu tellimisega. Me panime need kahtlused aga proovile ning tellisime Kena.ee e-pesupoest rinnahoidjaid ja pesu. Siin on kahe katseisiku muljed:

Testija 1:
Leides enda jaoks uue Kena.ee internetipoe, tekitas esmalt huvi ja üllatust rinnahoidjate ülinormaalne ja soodne hind. Kohe tekkis rinnahoidjate vastu huvi, kuid samas valdas ka hirm, et kuidas saan ometi internetist rinnahoidjaid osta ? Juba poodides ostes on see olnud paras peavalu. Tean küll, et suurus on 85B, kuid mudelid on ju erinevad. Alles hiljaaegu ostsin pesupoest peale proovimist 2 rinnahoidjat. Ühe suurus oli 80B ja teise 85B.

Kuidas ma siis tean, milline suurus ja mudel on mulle netist ostes sobilik ? Aga mõeldud, tehtud. Kuna mind paelus Kena.ee lehelt üks konkreetne rinnahoidja (vaata milline), siis otsustasin thena esimesed sammud ja selle lihtsalt ära osta. Tellisin 85B suuruse ära ja kõik. See oli positiivne märk, et pakk tuli kohale juba paari päevaga.

Tellitud rinnahoidja on nagu selga valatud, väga mugav, mitte kuskilt ei pigista ega pitsita. Suurus on täpne. Tegemist on väga mugava mudeliga ja mis peamine, rinnahoidjal on push-up padjakesed, mis mu rindu tõstavad. Nüüd saab uhkusega suure ja avara dekolteega pluusi selga panna.

Rinnahoidja juurde M-suuruses (nr 38) püksikud on samamoodi jalas väga mugavad. Seega tõden, et minu muljed internetist, kena.ee lehelt tellides olid positiivsed ja ei tasu kartma, et pesu selga ei lähe, kui ikka vähegi oma suurust ja numbrit tead. Soovitan väga!

 

Kena.ee Rinnahoidjad
Rinnahoidjad istusid üllatavalt hästi
Kena.ee

 

Testija 2:

Tuleb tunnistada, et ma pole mitte kunagi varem e-poodidest rõivaid ostnud. Veel vähem siis pesu. Ikka olen tahtnud poes lähemalt vaadata ja veenduda pesu suuruses ja sobivuses. Kena.ee´st tellimine oli seega esimene kogemus.

Ma ei kujutanud esmalt ettegi, mida pean ostuprotsessis teadma või jälgima, et valiksin ikka sobilikud suurused. Üllatus – see polnudki nii raske.

E-pood on väga lihtsalt üles ehitatud. Kui sa tead oma rinnahoidja suurusi – ümbermõõtu ja korvi suurust, siis lihtsalt validki need mõõdud. Loed ka müüja soovitusi, kas mingi mudeli puhul pead eelistama number suuremat. Eks hinges oli ikka kahtlus, et äkki ei sobi ja mõõdud tegelikkusega ei klapi. Hea on ka aeg-ajalt üle kontrollida oma keha mõõdud, kas mitte pole need vahepeal muutunud.

Pesu saabus väga kiiresti. Reedel tellisin ja esmaspäeval ostsin juba paki välja. Mis mind veel positiivselt üllatas, olid hinnad. Uskumatu, et 5-7 euro vahemikus saad väga korraliku polstedusega rinnahoidja valida. Ning ka värvivalikut jagus. Kui ei soovi klassikalist valget, musta või beeži, siis leiab ka efektseid värvilisi rinnahoidjaid ja aluspükse. Ka mudeleid on mitmeid erinevaid. Otsus saigi tehtud kevade ootuses roosade värvide kasuks. 

Muide, lisaks pesule vaatasin, et e-poes on ka põnevaid rannarõivaid. Samuti väga soodsa hinnaga. Kevadel plaanin kindlasti sealt tellida uued bikiinid. Samuti kiikasin ka meeste bokserite hinda, et mida võiks kaasale tellida.

Nagu ka pildilt on näha, siis suurusega polnud mingit möödapanekut. Pesu istus ideaalselt, nagu valatult. Seega mina sain küll e-poest pesu ostmisel väga positiivse kogemuse.

Rinnahoidjad Kena.ee
Suurust valida oli lihtne ning tulemus oli mulle täpselt paras
Kena.ee

 

 

Kodus.ee veebilugejad saavad ostust -10% SOODUSTUST, kui lisad soodustuse lahtrisse sõna „kodus“!

Mugavat kandmist soovib Kena e-pesupood:

www.kena.ee

Facebook

Instagram

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid