Kõike unikaalsem jäätis, mida me proovinud oleme!

Sisuturundus
Värvilised jäätisepärlid (illustreeriv)
Värvilised jäätisepärlid (illustreeriv) | Shutterstock

Vapustavad MiniMeltsi jäätised erinevad nii kuju kui maitse poolest tavalistest jäätistest. Lisaks on tegemist ka väiksema suhkrusisaldusega ning seega tervislikuma jäätisega.

Proovisime lausa 9 erinevat MiniMeltsi jäätist. Mis need jäätised väga eriliseks teeb, on:

  • Välimus: tegemist on graanulite, ehk väikeste kuulikestega!
  • Maitse: maitseid on palju, kuid need on erilised ja mahedad!
  • Tervislik: jäätised sisaldavad vähem suhkrut!

Seda jäätist on juba 20 aasta jooksul maitstud üle terve maailma. MiniMeltsi hinantakse selle tootmisprotsessi tõttu, mis tingib eripärase kuju ning niivõrd hea maitse. -197-kraadine vedel lämmastik ning keerukas innovatiivne tehnoloogia annavad jäätisele seelaadse kuju ning jätavad iga üksiku pärli väga maitserohkeks. MiniMelts on valmistatud väärt kvaliteediga piimast ning koorest. See ei sisalda sünteetilisi lisaaineid, säilitusained ega geneetiliselt muundatud koostisosasid.

Selline näeb välja MiniMeltsi jäätis:

Minimeltsi jäätis
Minimeltsi jäätis | Toimetus

Šokolaad :P

Arvamused jäätisest: See on mõnusalt kreemjas kakaomaitseline jäätis, mis on maitselt mahe. Ei ole tunda liiga tugevat šokolaadi maitset. Ühe katsetaja arvates isegi parem, kui tavaline šokolaadijäätis.

Maasikas :P

Magus jäätis tõeliselt koorese maitsega. Sel on metsmaasika maitse. Ka topsi avades on tunda tugevat maasikalõhna, mis terve toa täidab. Sulanuna muutus meeldivalt kreemjaks. 

Suhkruvatt :P

Ägedad roosad ja lillad terad ning mõnusalt magus. Lastele kindlasti meeldiks! Ühele katsetajale meenutas esimese hooga ka lagritsat.

Mullinäts :P

„Lapsepõlv tuleb meelde, täpselt sellise maitsega näts omal ajal oligi“. See jäätis on samuti ägedalt värviline, roosad, kollased, rohelised ja lillad terad. Ütlemata hea lõhna ja maitsega jäätis. (Mõnd katses osalenut tuli teise jäätise haaramisel keelitada).

Banana split :P

Kollased terad, mis on õrna banaani maitsega. Tunda on ka šokolaadimaitset, kuid üllatusena isegi maasika ja vanilje maitset! See jäätis leiti olevat tõeline maitsete pomm ning ühele meenutas ka lapsepõlve komme.

Sidruni-laimi sorbett :P

Väga mõnusalt värskendava maitsega jäätis, mida on ideaalne suvel süüa. Hapukam maitse, kui teistel jäätistel, mis aga sulades muutub. Ehk oleks see isegi hea kuskil kihiseva joogi sees?

Mango :P

Tõelise mango maitsega ning ei ole liialt magus. Ühe katsetaja jaoks oli tegemist võrratu jäätisega, millele oleks võinud juba suvel jaole saada.

Küpsised ja kreem :P

Suurepärase plombiirimaitsega. Põnnidele see kindlasti väga meeldib. Sees on krõmpsuvad küpsise tükid. Taaskord väga hea ka sulanuna.

Vanilje :P

Õige mõnusa vaniljejäätise maitsega. Mõni pani ka musta kohvi peale, mis oli ütlemata hea! Kohvile tekkis siidine koorekiht.

Kuidas MiniMelts tundus?

Minimeltsi jäätised on väga vahvad ümmarguste kuulikestega jäätis. Kõige suuremaks üllatajaks on vast see, et jäätised ei ole nii magusad, kui tavalised jäätised on. Suhkrut sisaldavad need jäätised kordades vähem ja tänu sellele on ka tervislikumad. Enamus katsetajatele meeldis Minimeltsi jäätis just siis, kui see oli sulama hakkamas või siis juba sulanud. Siis maitse muutus eriti kreemijaks. Graanulitena tundus jäätis aga väga külm, ehk vaata ette!

Minimeltsi topsi on hea reisile või autosõidule kaasa haarata, kuna topsi küljes on pisike lusikas ja ümber topsi on paber vahvate tegelastega, mida laps saab ära värvida. Kui lapse sünnipäev on, siis võiks need jäätisekuulikesed panna tordile peale kaunistuseks, vot see oleks uhke ja ülimaitsev!

Meie Minimeltsi jäätise hunnik, mida jaksanuks veelgi süüa!
Meie Minimeltsi jäätise hunnik, mida jaksanuks veelgi süüa! | Toimetus

Katsetaja: „Minimeltsi jäätistega saab tekitada wau efekti, sest enamus inimesi sööb nö tavalist jäätist, mitte kuulidega jäätist.“

 

Minimeltsi leiab mitmetest Eesti linnadest. Leia lähim müügipunkt kodulehelt!

Koduleht: http://minimelts.ee/

Facebook: https://www.facebook.com/minimeltsestonia

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid