Kui külmikus juustu pole, võib põske pista juustusnäkke

Sisuturundus
Say Cheese juustusnäkkide valik. | Tootja

Sageli, kui peale tuleb kange juustuisu, pole külmikust juustu just käepärast võtta. Üks hea võimalus on koju varuda mõned juustusnäkkide pakid. Tegemist on suurepäraste tervislike gluteenivabade juustutoodetega, mida on võimalik kasutada mõnusa vahepalana ja snäkina, aga ka lisandina toidu valmistamisel, näiteks püreesuppidele.

Say Cheese on valmis saanud kolm erinevat juustusnäkkide armastatud maitset: Cheddar, suitsutatud baby mozzarella ning tšilli-küüslaugumaitselised juustukrõpsud. Tegemist on naturaalsete, kuivatatud, ilma lisaaineteta snäkkidega, kus toormena on kasutatud ainult kõige paremat juustu.


Mida arvasid testijad juustusnäkkidest?

Mina pole just erline juustusõber, aga snäkid suutsid mind küll üllatada. Esimene reaktsioon oli see, et see ei ole ju juust, vaid see on midagi veel paremat. Ka minu laps üllatas mind, sest tavalist ta juustu ei söö ega armasta. Aga kui maitses neid krõpse, siis võttis paki ja hakkas mugima nagu krõpse,  öeldes, et need on nüüd tema uued lemmikud.
Cheddar - minu ja minu lapse kindel lemmik. Väga hea maitsega. Neid juustukrõpse võiks sööma jäädagi. Suitsutatud baby mozzarella - jällegi väga mõnusad krõpsud. Muidu ma mozzarellat väga ei armasta, kuid see juustukrõps on ülihea.
Tšilli-küüslaugumaitselised snäkid - tšillit esmalt tunda ei ole, kui aga pikemalt lasta maitsel suus avalduda, on tunda vürtsikat järelmaitset. Tšillit võiks rohkemgi olla. Õllega on need ülihead.
Ka püreesupile sobivad need juustukrõpsud ideaalselt, just saiakuubikute asemel. Järgmisel saunaõhtul on teada, mis lauale panna, kindlasti need krõpsud.

Meie võtsime õhtul koos perega juustusnäkid ette. Juustukrõpse vääristasime dipikastme, pirnide, paprika ja viinamarjadega. Täiskasvanud nautisid selle kõige kõrvale ka klaasi punast veini, mis juustude juurde ju väga hästi sobib. Kuna peres on kõik vürtsikate toitude austajad, siis lemmikuks kujunes tšilli-küüslaugumaitselised juustukrõpsud.
Teine lemmik oli Cheddar juustusnäkid. Julgelt iseloomuliku maitsega. Järgmise päeva plaan sai kohe valmis tehtud – menüüsse tuleb Prantsuse sibulasupp, millele puistame peale rohkesti Cheddar juustusnäkke.

Rohkem infot leiad siit.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid