Kui laps ei taha puu- ja köövilju süüa, tuleb toidulauda rikastada toidulisanditega

Sisuturundus
Tootja

Paljud on meist kokku puutunud olukorraga, kus tema laps on toidu valikul üsna konservatiivne, kui mitte öelda, et ühekülgne. Enamasti ei maitse väikesetele lastele paljud puu- ja kööviljad. Viimased on aga lapse arengu seisukohalt  suisa hädavajalikud.

Kui paljud lapsed on nõus sööma näiteks spinatit, porrulauku, brokolit või artišokki? Ilmselt väga vähesed.  Köögiviljad on lapse tervise jaoks aga üliolulised. Juurvilju mitte armastavad lapsed ei saa tihtipeale oma lemmiktoitudest piisavalt arenguks hädavajalikke toitaineid.

Paratamatult tuleb lapse mingil eluperioodil rikastada tema toidulauda toidulisanditega.
Laste kasvu ja arengu toetamiseks sobib hästi näiteks Nutrigeni apelsinimaitseline vitamiinisiirup Supra, milles on ainsama maailmas tervelt 13 vitamiini ja 10 mineraalainet.

Vegy köögiviljasiirupis on aga seitsme köögivilja ekstraktid, 12 vitamiini ja 3 mineraali.
Nutrigen tooted on valmistatud  Suurbritannias. Tootevalikus on toidulisandid erinevas vanuses lastele (ka imikutele) ja tervislikud, kalorivaesed joogid ja magustoidud.

Köögiviljasiirup läks hästi loosi 
 

Milline tagasiside tuli 6-aastase ja 7-aastase lapse emadelt, kes koos lastega Nutrigeni tooteid proovisid?
Minu 6-aastane laps proovis nädal aega võtta nii Nutrigen Suprat, kui ka Nutrigen Vegyt. Maitse poolest meeldis talle enim Vegy. Ütles, et see on tõsiselt nämma.
Nutrigen Supra on apelsinimaitseline ning see meeldis vähem. Põhjus võib olla selles, et laps apelsini ei söö.

Siirupeid on väga mugav anda. Kui lusikalt andes jääb lapsele siirup liiga kangeks, siis saab seda lahjendada ka veega. Proovisime panna siirupit ka gaseeritud vee sisse, siis maitses see eriti hästi, sest välja tuli nagu limonaad.

Kuna lapsele meeldis Vegy rohkem, siis jäin ma selle tootega väga rahule, sest lapsele ei meeldi igapäevaselt köögivilju süüa ning siirup asendab vajakajäämised ideaalselt. Ka mulle endale ei meeldi paljud köögiviljad.

Jäin mõttesse, et võib-olla peaks ka ise köögivilja siirupit tarbima hakkama. Varem polnud ma Nutrigenist midagi kuulnud, kuid nüüd neid häid tooteid testides julgen soovitada ka teistele emadele, kelle võsukesed köögivilju ei söö.

7-aastase lapse ema ütleb, et Nutrigen Supra sobib väga hästi lastele, kes ei taha neelata kapsleid. Vitamiinivedelik on magus ja see meeldib.

Minu laps (7a) manustas vitamiini nii puhtal kujul kui ka mahalaga segatult ja ütles, et talle meeldis viimane ehk segatud versioon rohkem. Hea on see, et kõik vitamiinid on siirupis esindatud üheskoos – saab ühe ampsuga kogu vajaliku koguse kätte.

Plussiks on on veel see, et vitamiinipudeli kork on ise dosaatori eest – hea ning mugav kasutada ning erinevalt lusikast ei kao see ka ära. 

Sarnased artiklid