Kuidas maitseb loodus šokolaadis!?

Sisuturundus

Tegime suure Maiasmoka maitsekatse! Proovisime Maiasmoka loodusest inspireeritud maiuseid - tervislikku toorbatooni ning rohkelt šokolaadiga kaetud marju ja mandleid. Millise kommipaki sina kingikotti ja sussi paneksid?

Tahame veel üht korvitäit!
Tahame veel üht korvitäit! | Toimetus

1. Maasika toorbatoon

See batoon oli proovijatele tõeliselt meelepärane. Toodi välja, et „see batoon on ju täitsa puhas tervis, ei ole lisatud suhkrut ega ka värvi- ja säilitusaineid.“ Toorbatoon oli mõnusalt hapukas ning lisasuhkru puudumise tõttu ideaalne pala, mida lapsele kooli kaasa panna.

 

ROHKELT MARJU JA KÕIKE HEAD ŠOKOLAADIS - EHTSAD marjad šokolaadis!

1. Kirss tumedas šokolaadis (vaata lähemalt

Pakki avades on tunda meeldivat kirsilõhna ning ka maitse oli täpselt parajalt magus. Šokolaadi maitse järel jääb hamba alla tõeliselt suussulav kirss. Meeldis eriti neile, kes hindasid magus-haput kooslust.

2. Maasikas tumedas šokolaadis  (vaata lähemalt)

Mõnusalt paksu šokolaadikihiga, millest läbi hammustades jõuad maasikani. Maasikas sobis šokolaadiga väga hästi kokku ja koos tumeda šokolaadiga oli täpselt parajalt magus.

3. Mustikas tumedas šokolaadis (vaata lähemalt)

Õrna mustika maitsega šokolaadidražee, mille puhul hinnati tõelist mustikamaitset.

4. Mustsõstar tumedas šokolaadis (vaata lähemalt)

Väga maheda mustsõstramaitsega šokolaadidražeed, mis on maiustamiseks parajalt pisikesed.

5.. Apelsin tumedas šokolaadis  (vaata lähemalt)

Apelsini ja šokolaadi kooslus on väga hea, olles magusalt mõrkjas. Toodi ka välja, et see on väga ägeda kujuga.

6. Tikker tumedas šokolaadis (vaata lähemalt)

Vaid kiidusõnu saanud ning mõne jaoks lemmik hapu-magus dražee. Selles on kõik olemas, mis vaja ja maitsed on tõeliselt tasakaalus. Säilinud on tikri naturaalne hapu maitse ning omane struktuur. Eksimatult saab aru, et dražee sees on tikker!

7. Astelpaju tumedas šokolaadis (vaata lähemalt)

Dražee, mis astelpajusõpradele väga meeldinus. Kuna astelpaju on pigem hapu, siis tume šokolaad tasakaalustab seda väga edukalt. Tunda on isegi astelpaju väikseid seemneid!

8. Rabarber tumedas šokolaadis (vaata lähemalt)

Hinnatud maius, mis leiti olevat väga värskendav suutäis. Rabarberi tükke on kohe selgelt tunda ning rabarberi hapusus ja tume šokolaad sobivad väga hästi kokku.

9. Pihlakas tumedas šokolaadis (vaata lähemalt)

Kindlasti Maiasmoka maiuste seas üks omapärasemaid. Mõni ootas kibedaid pihlakamarju ning oli maheda maitse üle meeldivalt üllatanud. Kui maitseb, siis pole tõesti raske tervet pakki nahka pista.

 

METSIKULT MÕNUSAD MANDLIDRAŽEED - ehtsa mandlisüdamega

1. Mandel jogurtis ja kookoshelvestes (vaata lähemalt)

Meeldivalt kookoseline ning mandel kookose kõrval on hea üllatus! Kõige parem on see mandel jogurtis siis, kui lasta aeglaselt suus sulada. Kõigepealt tuleb välja mandlimaitse, siis hakkab sulama jogurtimaitse ja lõpuks mandel.

2. Mandel Mocca trühvlis (vaata lähemalt)

Seda maiust hinnati õige mõnusaks. Seda ümbritseb mõnus kakaomaitse ja täidisega pole koonerdatud, seda on mandli ümber ikka ohtralt. Esmalt tasub dražee kakaosel ümbrisel suus sulada, misjärel jõuab meeldiva röstitud mandli maitseni. Maius, mida tasub poetada sussidesse ja kingikottidesse.

3. Mandel šokolaaditrühvlis (vaata lähemalt

Selles tunti ära tuttav mandel šokolaadis, millega alati jõuludel maiustatakse.  Kui see polnud senini jõululemmik olnud, siis paljude jaoks see ilmselt just selleks sai. Ja toodi välja, et nimelt glöggi kõrvale paras!

 

SMUUTIKOMMID (vaata lähemalt) - külmkuivatatud marjadest ja viljadest jogurtiga täiustatud kommid

Mangosmuutikomm

Kõigile maitsev maius. Mõnele tuletas meelde uues kuues lapsepõlve või linnupiima komme, kuid teistele oli nimelt uudne ning kõikidest teistest maiustest erinev. Oodata on kergelt jogurtist maitset, mis on suviselt lahja ning mahedalt magus.

Maasikasmuutikomm

Üllatav komm, milles on ühtaegu põimunud vetruv, mahlane ja piparmündine. Leiti, et tegemist on õige tasakaaluka kommiga, mis oli lastele väga meelejärele.

Kuidas me kujutasime ette Maiasmoka maiuste valmistamist
Kuidas me kujutasime ette Maiasmoka maiuste valmistamist

 

Neid maiuseid leiab paljudes kohtades: suuremates jaekaubanduskettides (nt Rimi, Selver, Coop, Prisma) ja tanklate teenindusjaamades (nt Circle K) ja lisaks väiksemates kauplustes.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid