Kuivatatud merevetikate snäkkides on peidus tugev tervis. Vetikakrõpsudest on kerge sõltuvusse sattuda

Sisuturundus
Kuivatatud merevetikate snäkid. | Ühinenud Ajakirjad

Mereannid on tuntud oma mineraalide ja vitamiinide rikkuse poolest. Kuivatatud merevetikate snäkid on just parim ja maitsvaim viis kõike seda kasulikku endasse ammutada. Krõpsud on ka väga maitsvad, suisa sõltuvust tekitavad. 

Kas sa tead, et kilpnäärme töö sõltub joodist? Joodipuudusest läheb kilpnääre suureks. Väga oluline on tähelepanu pöörata toitumisele ja süüa ka joodirikkad toiduaineid. Näiteks merikapsas ja muud adrulised on siinpuhul head. Normaalselt süües peaks iga inimene joodiga hakkama saama. Joodiga liialdada pole võimalik, sest liigne jood tuleb tavaliselt uriiniga välja.

Üks fantastiline võimalus on süüa kuivatatud merevetikate snäkke, millel on tohutult palju kasulikke omadusi. Kuivatatud merevetikate söömine vähendab maohaavade, kasvajate, diabeedi, südamehaiguste teket.
Kuivatatud merevetikad on kasulikud südamele. Omega 3 rasvhapped aitavad vähendada halva kolesterooli taset. Silmadele on kasulik A-vitamiin, C-vitamiin ja teised antioksüdandid.
Samuti on kuivatatud merevetikad head hammaste tugevdamiseks ning kasulikud igemetele, sest aitavad ennetada periodontriiti.  Kuivatatud merevetikad on hea võimalus osteoporoosi ennetamiseks, sest nendes on peidus kaltsium ja magneesium ning palju valku.
Tulevikus võib merevetikatest saada täiesti uus võti allergia raviks.


Merevetikate snäkid igale maitsele

Testisime, kuidas maitsevad need vitamiinide ja mineraalide rikkad kuivatatud Sea Crunchy merevetikate snäkid. Proovisime 4 erinevat snäkki: oliiviõliga, rohelise teega, teriyaki kastmega ja wasabiga. Enamik testijaid polnud varem kunagi selle tootega kokku puutunud ja olid esialgu üsna umbusklikud.


Oliiviõliga

Minul ei oleks probleemi neid mitu pakki korraga ära süüa. Neid krõpse süües jääb üsna kiiresti sõltuvusse. Mõnusalt soolakad.
See on täesti shusisõbra lemmik. Neid lehti võiks panna näiteks riisipallide ümber. Minu laste lemmikud, kes võiksid iga päev neid süüa. Muide, koolis heaks tervislikuks vahepalaks. 
Oliiviõliga snäkid osutusid ka testijate suureks lemmikuks ja võitjaks.

 

Rohelise teega

See meeldib ka väga. Võiks seda lisada mingitele salatitele. Väga kvaliteetne, kuid kallis toode. Sööks seda rohkem ja tihedaminigi.


Teriyaki kastmega

Väga põneva maitsega, veidi magusat maitset on tunda. Paneksin seda näiteks suppide sisse.
Esialgu see mulle ei meeldinud, aga veidi aega krõbistades hakkasid ka teriyaki snäkid meeldima.

 

Wasabiga

Ohhoo – parasjagu mõnusalt vürtsikas. Snäkil on iseloomu. Vaieldamatult kõige sobilikum õllega. Wasabi tervus oli lehtedel erinev. Mõni oli kohe eriti tugevalt vürtsikas. Shusile lisaks krõbistada on suurepärane.
See snäkk osutus just meeste lemmikuks.

Rohkem infot ja vastuseid küsimustele saad SIIT!

Tooteid saab osta järgmistest poodidest: Rimi, Selver, Konsum, Maksimarket, Kaubamaja, Stockmann, Delice toidupoed, Solarise toidupood.

Tootja

Sarnased artiklid