Meeletu suvelillede valiku leiad Hansaplantist

Sisuturundus
Petuunia. | Shutterstock

Sel aastal toimub Hansaplanti suur lillelaat 7-27.maini. Tule ja leia selle aasta kauneimad õienupud Hansaplantist!

Käesoleval kevadhooajal pakume lihtsaid ja kestvaid lahendusi, et halli ja pimeda talve taak kiiresti maha raputada ning et peenrad ja potid kiiresti värviliste õitega täituks.
On aeg tuua ilu oma aeda ja rõdule! Sind ootab eestimaine ja südamega loodud aianduskeskus. Muudame koos maailma kaunimaks!
Suvelilledest leidub lopsakad ja värvikirevaid petuuniad, kellukaid, võõrasemasid, sarvkannikesi, aed-puispetuuniaid, daaliaid, fuksiaid, roosbegooniaid, pelargoone ja paljusid teisi suvelilli. Esindatud on ka kaunid aednelgid, aed-raudürdid, hõbekakrad, suuterad, kaksikannused, kivikilbikud, kirinõgesed, alatiõitsvad begooniad, lemmmaltsid, lõvilõuad ja veel paljud teised nobedad õitsejad.

Rippuvatest rohelistest puhmastest on müügil hõbepael, lamav käokuld, ronitatar ja teised.
Hooaja jooksul valik täieneb ning muutub vastavalt taimede kasvuvalmidusele. Suvelillede hinnad on alates 0.79 €/tk.

Lihtne ja mugav on koju viia suvelilli lilleamplites. Võrratutut õieilu pakuvad võõrasemade, sarvkannikeste, erinevat värvi lobeeliate seguamplid, kellukate, pelargoonide seguamplid, petuuniate, suuterate, petuuniate ja raudürtide seguamplid. Hinnad alates 6.99 €/tk.

Pakume ka suvelillede 10-pakke, mis sobivad istutamiseks aiavaasi, rõdukasti, peenrasse või kalmistule. See on ideaalne lahendus neile, kes soovivad täita oma lillevaasid veidi säästlikumalt, samas on nõus ootama taimede kasvuga.
Suvelille 10-pakkide valik on lai: petuunia, sinilobeelia, sultan-lemmmalts, madal peiulill, raudürt ja alatiõitsev begoonia, hinnad alates 2.79 €/10tk.

Artikli märksõnad: 

Sarnased Artiklid