Mitu paari jalgu sul on?

Sisuturundus
Sievi

Kui sul on palav või külm, võtad tööriietel kihte vähemaks või paned juurde. Sa tahad, et tööriided ei hõõruks, pigistaks ja oleks turvalised. Kuid kas sul on kõrged nõudmised ka tööjalanõudele? Pöördumatu kahju, mida ebasobivad jalanõud su jalgadele teevad, võib avalduda alles aastate pärast. 

25% sinu kehas olevatest luudest on jalalabades – kokku 2x26 luud (ühes jalas siis 26 luud). Lisaks on su labajalas 107 kõõlust, 27 lihast ja 16 liigest.
Kõik see kokku peab kandma su keharaskust. Ning arvestades, et maaga puutub kokku vaid väike osa labajalast ning toetuspinda on vaid loetud ruutsentimeetrid, on su jalg kogu keha alustugi. Tuues paralleeli auto amortisaatoritega, siis sinu labajalgadel on mõnevõrra sarnane roll. 

Inimeste jalalabad on erinevad – pikkuselt, laiuselt, kujult, kõrguselt, jõult. Jalanõu, mis sobib ühele, võib teisele põhjustada palju probleeme. Kui veedad standardsetes tööjalanõudes iga päev 8-9 tundi, siis on millise koormuse su jalad saavad?
Päev-kaks ei tee jalgadele suuremat kahju ja mõned rakud kannatad ju ära, kuid aastatepikkune ebasobivate jalanõude kandmine kulutab su „looduslikke amortisaatoreid“ juba üsna märgatavalt. 

 

On turvajalatsid. Ja siis on kõrgem liiga – Sievi turvajalatsid! 

 

Kui sul tõepoolest on vaid üks paar jalgu, siis pead kaitsma neid ka tööõnnetuste eest. Selleks peadki kandma spetsiaalseid turvajalatseid. Sievi turvajalatsites kasutatakse varbakaitseid kolmest eri materjalist: teras, alumiinium ja komposiit. Sinu jalataldu kaitseb veelgi paremini naelaleastumiskaitse, mis võib olla kas komposiittekstiilist või terasest. Näiteks on üldehitustel ja rasketööstuses ohud mille eest kaitsevad kõige efektiivsemalt tugevast terasest kaitseelemendid. 

Kergemate ohtudega töökeskkonnas võib kasutada kergemaid ja pehmemaid sertifitseeritud turvaelemente. Turva- ja tööjalatseid kantakse pikalt, seetõttu peavad need olema ka väga mugavad – selle tagab eriline FlexEnergy tallaelement, hüppeliigest kaitsev viskoelastne voodrimaterjal (Memory Foam) ja erinevad sisetallad enamusele jalatüüpidele.
Kõik Sievi jalatsid vastavad ESD nõuetele mis aitab ära hoida ebameeldivad staatilise elektri löögid tundlikele seadmetele. Sievi jalatsite tallad kannatavad paljusid kemikaale.

Tallinna Tööriistamarketi kaupluses on olemas laseri abil töötav ja masinnägemis-tehnoloogiat kasutav SieviScanner.

 

SieviSCANNER revolutionises the selection of footwear

Sievi Scanner on aparaat, mis analüüsib sinu jalgade anatoomiat. Seade skännib sinu jalgade pikkuse, laiuse ja jalavõlvi kõrguse ning soovitab õige Sievi jalanõu suuruse, liistu laiuse ja sobiliku sisetalla tüübi. Õigete jalanõude ja anatoomiliselt sobivate sisetaldade valik pole kunagi olnud nii lihtne!
Aparaadi kasutamine on kiire ja kerge – astud kasvõi sokkide väel seadmele (nagu vannitoakaalule) ja aparaat teeb kõik vajaliku. Mõõtetulemused saadab aparaat soovi korral ka meili peale.
Õige sobivusega Sievi turvajalatsid koos mugava Comfort+ sisetallaga teeb jalgadel toimetamise efektiivsemaks. Tüütu jala- ning seljavalu ei vaeva sind tööpäeva lõpuks ning sul on piisavalt energiat, et teha üks meeldiv jalutuskäik ka pärast tööd.  
Tule astu Tööriistamarketist läbi ja tee vaid paariminutiline protseduur läbi. Kui sul tagavarajalgu ei ole, siis korralikud tööjalanõud on asi, millelt sa ei tohi tingida

Sievi

Sievi on Põhja-Euroopa suurim töö- ja turvajalatsite tootja, kes on tuntud uusima tehnoloogia kasutamise ja kõrgete kvaliteedinõuete tõttu.
Sievil on oma testimislaboratoorium ja testijate võrgustik, et oleks võimalik analüüsida jalatsite omadusi võimalikult ehtsates töötingimustes. Sievi toodete hulgast leiad sobiva jalanõu igasse töölõiku, kus on vaja vastupidavat, turvalist ja mugavat jalanõud – alates saekaitsesaabastest kuni teenindusalal vajaminevate stiilsete ja mugavate jalatsiteni.


Kui sinu tellimus ületab 10 saapapaari, siis tuleme vajadusel ise skänneriga vabalt valitud kohta mõõte võtma.

Sarnased artiklid