Osmo naturaalsed õlivahad muudavad puidu pinna tugevamaks ja mustust hülgavaks

Sisuturundus
Läbipaistev õlivaha laseb puidu ilul õitseda. | Shutterstock

Et puit oleks viimistletud, kaitstud ja kaunis, vajab see hea viimistlusvahendiga töötlemist. Suurepäraseks võimaluseks on siin Osmo õlivahad, mis on naturaalsed. Puit muutub tugevamaks ja hülgab paremini mustust.

TopOil õlivaha töötasapindadele

TopOil õlivaha sobib hästi puidust köögitasapindade ja sisemööbli tarbeks. Tumedate väärispuitude nagu jatoba, meranti, wenge, merbau jt. jaoks kasuta Osmo õlivaha väärispuidule 1101, soovitav on kolmekordne kiht.
Tegemist on läbipaistva õlivahaga. Kui töödelda näiteks lauaplaate või mööblit TopOil õlivahaga, siis jääb pind väga tugev, vastupidav, vetthülgav ja mustust hülgav.
Õlivaha kaitseb puitu veini, õlu, koola, kohvi, tee, mahlade, vee, piima jms plekkide eest. Pinnale langenud mustuse saab eemaldada jäljetult.
Puitpinna renoveerimine TopOil õlivahaga on lihtne. Lihtsalt puhasta pind ja kanna uus kiht õlivaha tööpindadele – ei mingit lihvimist, ei mingeid parandusjälgi, ei mingit vana õli eemaldamist.

Osmo TopOil koosneb naturaalsetest taimeõlidest ja vahadest. Toode on mikropoorne, ei pragune ning ei kooru puidult maha. Selletõttu saab ideaalse lõppviimistluse ka ruumides, kus on väga kõrge niiskustase. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda.
Osmo TopOili on väga lihtne peale kanda – ainult kaks õhukest kihti! Töötasapindadele 3-4 kihti! Toode ei tilgu.
Matti läiget saab hiljem tugevdada pinda poleerides. Puusüü ja tekstuur jäävad rõhutatud. Osmo TopOil ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid.

TopOil õlivaha

TopOil õlivaha.
Tootja

OSMO läbipaistev tooniv õlivaha

Osmo läbipaistev tooniv õlivaha on läbikumav viimistlusvahend puidule sisetingimustes.

Toode sobib kõikidele sisetingimustes olevatele puitpindadele: paneelid, laed, karniisid, talad, mööbel, uksed, töötasapinnad, mänguasjad jms. Puitpõrandaid toonides tuleb lisaks õlitada Osmo Polyx-õlivahaga.

Osmo läbipaistev tooniv õlivaha on saadaval 15 erinevas toonis. Lõpptulemust mõjutab puidu enda naturaalne toon.

Ühe kihiga on võimalik anda puidule kaunis satiinmatt pind ja läbikumav toon. Pind jääb tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav. Pind talub suurepäraselt veini, õlle, koola, kohvi, tee,mahlade, piima ja muude vedelike plekke.

Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib ka töödelda pindu,  mis asuvad kõrge niiskusesisaldusega ruumides. Toode põhineb naturaalsetel õlidel ja vahadel.

Muide, olgu lisaks öeldud, et meie puidust kellade tootja Wooch kasutab oma toodete viimistlusvahendina Osmo õlivaha.
 

Osmo läbipaistev tooniv õlivaha

Osmo läbipaistev tooniv õlivaha.
Tootja
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid