Rendi tööriist! Kõike ei pea ega jaksagi omada
Mariliis Pinn
Shutterstock

Elus tuleb ette, kui mõnda tööd on tarvis teha vaid üks kord. Selleks pole ju mõtet hakata ostma kallist ja/või suurt tööriista. Olukorra aitab lahendada vajaliku tööriista rentimine.

Kas tuleb tuttav ette? Iidamast-aadamast poollagunenud vundament, mille kohale oli ammu, eelmisel viisaastakul juba, plaan väliköök ehitada. Kui selle vana vundamendi piikamiseks ometi normaalse jõudlusega sobilik tööriist oleks, aga see maksab ühe korra jaoks selgelt liiga palju ja seda peaks ju kuskil hoiustama.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid