Roto R79 katuseaken – ilus, aga säästlik

Sisuturundus

Tippkvaliteediga Roto R79 katuseaken on soojapidavuse tšempion, selle jaoks on saadaval lai valik lisavarustust, akent on lihtne paigaldada ning kõige lõpuks näeb see tõesti hea välja.

Akende peale mõtleb inimene harva. Siis kui peab neid paigaldama, vahetama või pesema. Muidugi ka siis, kui aknaga on seotud mingid probleemid. Viimastel aastatel on peamine akendega seotud mure nende soojapidavus.

Soojasäästmise meister

Roto R79 on soojapidavuses vaieldamatult ühel liidrikohal nii Eestis kui terves Euroopas. Seda tänu oma kolmekordsele argoontäidisega klaaspaketile ning välisele WD soojustusplokile, mis parandab akna soojapidavust tervelt 15%. Ülejäänud aknatootjad reeglina oma akendega tasuta väliseid soojustusplokke kaasa ei anna. Tuleb muidugi arvestada, et halvasti ja oskamatult paigaldatuna ei hoia sooja ka kõige kvaliteetsem aken.

Tippklassi varustus 

Lisaks välisele soojustusplokile paigaldab Roto oma R79 mudelile tasuta ka aurutõkkekile, mis aitab ära hoida kondensaadi teket aknale. Samuti on aknale eelpaigaldatud montaažinurgad. Eraldi lisavarustust aga on Roto R79 jaoks vägagi laias valikus: rulood (sh pimendavad), automaatika poolt akna avamine-sulgemine (sh kaugjuhtimisega) jpm. Kvaliteetne lisavarustus muudab akende kasutamise oluliselt mugavamaks ning aitavad pikendada akna kasutusiga. 

15 aastat garantiid 

„Ehkki katuseaknad on võrreldes tavaliste akendega erilise surve all annab Roto neile 15 aastat garantiid. Põhjuseid selleks on mitu,“ tutvustab Roto akende maaletooja VBH Estonia tootejuht Margus Vijard. „Akna vastupidavuse suurendamiseks kasutab Roto aknapaketis karastatud klaasi, mis aitab paremini vastu pidada muutlikele ilmastikutingimustele nagu lumi, rahe jm. Saksa täppistöö ning esmaklassilised materjalid õigustavad klientide ootuseid täielikult.“

Lihtne paigaldus 

Roto on põhjusega uhke ka oma Roto R79 akende paigalduse üle. Tänu spetsiifilisele klikk-ühendusele võib olla kindel, et aken on paigaldatud korrektselt. Ja selleks ei ole vaja spetsiaalset väljaõpet, vähegi hakkajam peremees saab sellega hõlpsasti hakkama.

Rohkem informatsiooni Roto R79 katuseaken ja teiste Roto akende kohta leiab Roto maaletooja VBH Estonia kodulehelt vbh24ee. Samast leiab juhiseid ka akende soojasäästlikuks paigalduseks.

Sarnased artiklid