See sisustustrend vallutab kodusid

kodus.ee
klaaskapp
Klaaskapp | Shutterstock

Kas näidata või peita, selles on küsimus, kui jutt käib kapi sisu näitamisest. Trend ütleb aga: igal juhul näidata, sest klaasustega kapp ehk vitriin murrab jõudsalt kodudesse!

shutterstock_628689926.jpg

Klaasustega garderoobikapp
Shutterstock

Rõivad klaaskapis

"Uus ja huvitav trend on klaasist riidekapid. Kui enne oli kapp ikka koht , kuhu hästi asju vōi segadust peita, siis nüüd teeb ilma läbipaistev, klaasist seintega riidekapp. Nōnda ongi hea - ülearust segadust ei tohi tekkida lasta," leiab sisekujundaja ja blogi Home for Soul autor Katariina Kalda. Klaasustega kapp annab võimaluse eksponeerida ja kaunist kingakollektsiooni, aksessuaare jms.

shutterstock_41082490.jpg

klaaskapp
Klaaskapp
Shutterstock

Klaasustega kapid köögis

Kappide ja lahtiste riiulite vahel on lahendus, mis üle ilma aina jõulisemalt köökidesse murrab. Selleks on klaasustega kapid - kirgas klaas laseb näiteks kenasti paista esemetel, mis riiulil. Klaasustega kapid jätavad ruumist õhulisema mulje, ent kõik, mis kapis, on välismõjude, näiteks toidutegemisega kaasneva eest kindlalt kaitstud. Lisaks on võimalus valgustusega kappide sisu esile tõsta - kui vitriinis on vanaema väärtuslik serviis, tasub seda eksponeerida!

Klaasustega raamatukapid

Puhas klassika! nii püsivad raamatud kenasti välismõjude eest kaitstuna.

_85a8419.jpg

klaaskapp
Klaasist ustega raamatukapid
erakogu
poll: 

Klaasustega kapp: jah või ei?

Sarnased artiklid