Sulle sobivad kaunid kardinad saad Siksaki veebipoest viie tööpäevaga. Kardinate tellimine on imelihtne

Sisuturundus
Kardin Cheope. | Tootja/Siksak

Siksaki veebipoest saad kardinaid tellida imelihtsalt – nii säästad aega, raha ja närve. Valida saad väga kvaliteetsete kangaste vahel. Tellimus valmib 5 tööpäeva jooksul. Kardinad loovad sinu koju rõõmsa meeleolu tuues interjööri elevust.

Traageldaja OÜ on 1994. aastal alustanud Eesti ettevõte, mis tegutseb kaubamärgi all Siksak. Firma omab pikaajalist kogemust kardinate, madratsikatete, voodipesu, voodikatete, laudlinade ja muude sisustustekstiiltoodete õmblemises.

Kardinate tellimine Siksak veebilehelt ei ole üldse keeruline.

* Kardinate tellimiseks vali esmalt välja sulle sobiv kardin.

* Mõõda ära akna kõrgus või terve sein, kui soovid maast laeni kardinat. Seejuures tuleb mõõt võtta kardinapuu konksudest maani ja soovitav on jätta põrandast natuke õhuruumi, näiteks 5 cm.

* Kui sulle meeldiva kardina mõõt erineb sulle vajalikust mõõdust, siis vali välja oma mõõdust pikem kardin ja kirjuta infolahtrisse soovitud mõõt. Näide: sinule vajalik kardina mõõt on 245 cm, meie valikus on 240 cm ja 250 cm. Vali kardin mõõduga 250 cm ja kirjuta infolahtrisse, et soovid kardina mõõduks 245 cm.

* Sobiva laiuse leidmiseks mõõda ära kardinapuu pikkus. Näide: sinu  kardinapuu pikkus on 2 m. Kui soovid kerget krooget, siis on vajalik kardina mõõt 2 m x 1,5 = 3 m. Kui soovid rikkalikumat krooget, siis on mõõt 2 m x 2 = 4 m.

* Kardina ülaserva on õmmeldud 2-realine kardinapael, mille abil on kerge krookeid reguleerida. Komplektis on ka kardinakonksud.

* Kui Siksaki  valikust sobivat mõõtu ei leidnud, siis tehakse sulle personaalse pakkumine.

* Muide, soovi korral saad ka posti teel kanga näidise, et materjalist täpne ettekujutus saada.
Edasi käib tellimine nagu ikka internetipoes. Ja nädala pärast on sul uued kardinad käes ning võid kodu kaunistama hakata.

 

Ükski kardin ei saa hakkama  ilma kardinapuuta
 

Siksaki kardinapuud on komplekteeritud koos seinakinnitustega. Kardinapuude pikkus on reguleeritav ja annab võimaluse määrata täpne pikkus kodus paigaldamisel. Pikkuste vahemikud on  120-210 cm ja 210-380 . Selline suur mõõdu vahemik annab võimaluse erilaiustele akendele panna ühesugused kardinapuud. Kardinapuude läbimõõdud on 19 mm ja 28 mm. Kardinapuu värvused on erinevad meie valikus : valge, valge/kuld, valge/hall, hõbe, grafiit, pruun/kuld, must/hõbe, must/kuld. Vastavalt värvusele ja suurusele saab kardinarõngad juurde tellida.

Erinevate otsanuppudega kardinatorude seast leiate sobiva lahenduse oma koduse sisekujunduse ja kardinate jaoks. Kardinapuud nagu Kaabu ja Chromo on märkamatud ja tagasihoidlikud. Samas natuke julgem Luxury võib olla omaette sisustuselemendiks. Läbipaistva klaasistkuulist otsanupudega  Ice Rond  kardinapuu nupud võivad interjööris hakkata läbi kumama tapeedi või seina värvi, valguse peale langedes aga särada.
Kui soovid kasutada kahte kardinat - tüllkardinat ja külgkardinat, siis parim valik on kahe toruga kardinapuud näiteks Martele ( hõbe ja grafiit) või Leht 2 ( valge, pruun, must)

Kardinaid meie puudele saab riputada erineval moel. Kõige lihtsam variant on tellida juurde rõngad millel on väiksed aasad lisatud . Sellistele rõngastele saab riputada üks kõik millise kardinapaelaga õmmeldud kardina. Siksak valmistatud kardinatel on konksud küljes ja kodus on lihtne kardinad üles riputada. Kardinarõngaste arv oleneb kardina laiusest, arvestusega iga 10-12 cm tagant üks rõngas  pluss 1. Näiteks kardinale laiusega 2 m -21 rõngast.

Veel on võimalik sellisele kardinatorule riputada öösidega, aasadega,  lipsudega , spetsiaalse torupaelaga kardinaid või kardinale õmmeldud lihtsa kanaliga.  Väga toredad on erinevate paelte või kardinamagnetitega riputatud kardinad.

Kardinamagnetite valik on meil  väga suur. Erinevast materjalist  ja viimistlusega magneti osa   ja eri pikkusega metallkaar, trossid , paelad, tüllid või  nöörid lasevad kardinakanga kergelt kokku tõmmata. Kardinamagnetiga on võimalik kardinaid kokku voltida, ülesse tõsta, küljele või lausa keskelt kinnitada kardinapuule. Ilma trossi või paelata magnetitega saab sättida erinevid voldigruppe või kasutada lihtsalt kaunistuseks.

Rohkem infot leiad SIIT!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid