Suvituskorter Saaremaal Kuressaares - puhka oma aiast ja naudi vabadust!

Christie`s Signature
Sisuturundus

Tolli 7 Kuressaares pakub esimesi liftiga A energiaklassi kodusid, ühendades ajaloolise elegantsi ja kaasaegse luksuse. Ainulaadsed korterid suurte rõdude ja terrassidega pakuvad unikaalseid vaateid ja nutikaid lahendusi. Broneeri oma tuleviku kodu täna – piiratud arv eksklusiivseid kortereid ootab uusi omanikke. Ehitus algab sügisel 2024.

Sinu unistuste kodu unikaalses elupiirkonnas, kus ajalugu kohtub luksusega

Kuressaare, tuntud oma rikkaliku ajaloo ja kultuuripärandi poolest, on nüüd koduks millelegi enneolematule – uhiuuele, 18 korteriga residentsile Tolli 7. Asudes vaid kiviviske kaugusel linnapargist, rannast ja kesklinna kohvikutest, pakub Tolli 7 elanikele eksklusiivset ligipääsu linna parimatele vaatamisväärsustele ja elustiilile.

Eksklusiivne disain ja arhitektuur – Sinu Unistuste Kodu

Tolli 7 eristub oma põhjamaise, minimalistliku kuid elegantse arhitektuuriga. Arhitekt Hannes Koppel on loonud kaasaegse keskkonna, mis austab piirkonna ajaloolist vaimu. Diagonaal-laudisega fassaad ja krohvitud viimistlus sobituvad suurepäraselt Kuressaare vanalinna miljööga, luues tõelise silmailu.

Suured rõdud ja esimesel korrusel avarad terrassid

Kõik korterid on varustatud suurte rõdude või terrassidega, pakkudes ideaalset paika lõõgastumiseks ja vaba aja veetmiseks. Esimese korruse korteritel on eriti avarad terrassid, luues veelgi rohkem ruumi välitegevusteks ja perega aja veetmiseks. Iga korter Tolli 7-s on loodud pakkuma idüllilisi hetki, avanevad vaated vanalinna katustele, sügiseste lehtedega puualleedele ja tähistaevale, võimaldades nautida Kuressaare ainulaadset atmosfääri.

Nutikad ja energiasäästlikud lahendused – tänapäeva mugavus

Me oleme integreerinud nutikad lahendused ja energiasäästlikud tehnoloogiad, et tagada mugavus ja jätkusuutlikkus. Nutilukud, veebirakenduse teel juhitav küte, jahutus, ventilatsioon ja automaatselt juhitud kommunaalkulude jagamissüsteem muudavad elu Tolli 7-s lihtsaks, murevabaks ja soodsaks.

Investeeri tulevikku – broneeri korter Tolli 7-s täna

Ära lase sellel unikaalsel võimalusel käest libiseda. Osta korter Tolli 7-s ja investeeri oma tulevikku Kuressaare südames. Ela kohas, mis peegeldab Sinu stiili ja väärtusi – see on elu, mida Sa väärid. Tänaseks on broneeritud 4 korterit, veel jõuad.

Lift annab võimaluse lastega peredele valida kolme korruse vahel

Tolli 7 pakub peredele, eriti lastega peredele, mugavust ja valikuvabadust tänu liftile, mis võimaldab hõlpsalt valida kolme korruse vahel.

Suvituskorter

Kuressaare suvituskorter Tolli 7-s võib pakkuda sulle palju rohkemat kui vaid suvist peatuspaika – see on koht, kus saab tõeliselt puhata, kultuuri nautida ja elust rõõmu tunda. Broneeri oma korter juba täna ja investeeri oma unistuste kodusse.

Ehitus algab sügisel 2024 – vaata lisa www.tolli7.ee, kus saad tutvuda korteriplaanide ja kogu projektiga täpsemalt või võta ühendust Christie’s Signature maakleritega:

• Triin Loodus – 50 26425, [email protected]

• Helen Tallermo – 5813 1588, [email protected]

Sarnased artiklid