Väikesed köögimasinad, mis aitavad tervislikult toituda

Sisuturundus
Kaup24.ee

Tervislik toitumine on meie elu aluseks, kui soovime hoiduda erinevatest haigustest ning vaevustest. Tänapäevased lahendused pakuvad meie köökidesse erinevaid uusi lahendusi, mis muudab toiduvalmistamise kordades kergemaks ja lihtsamaks. Siit leiad 8 masinat, mis muudavad kokkamise kordades mugavamaks ning aitab säästa ka ruumi.

Köögikombain

Köögikombain võimaldab teha kõike vajalikku ühes masinas - segada, riivida, tükeldada, mikserdada, püreestada ning palju muudki. Võimalusi on tohutult, mis muudab roogade valmistamise tunduvalt kergemaks ja ka ajaline võit on märkimisväärne. See lahendus sobib ideaalselt neile, kes leiavad, et tervislik toitumine võtab palju aega - koos köögikombainiga pole olnud tervislik toitumine kunagi varem nii lihtne!
 

Blender

Puuviljadest ja marjadest pakatavad smuutid on iga päeva alustuseks ideaalsed, et anda endale vitamiinirohke turgutus. Blender on selleks parim kaaslane, mis soetada oma kööki. Pead lisama vaid vajalikud komponendid masinasse ning laskma masinal teha kogu ülejäänud töö. Blenderiga on võimalik valmistada ka köögiviljarikkaid püreesuppe, kuid see vajab veidi eeltööd, et masin saaks pehmed vilju mugavalt purustada.
 

Saumikser

Saumikser on sarnane kahe eelnevaga, kus on samuti eesmärgiks püreestamine. Selle ja erinevate terade ning lisatarvikuega on äärmiselt kerge ja mugav valmistada püreesid ja püreesuppe, moose, kokteile, beebitoite ning palju muudki. Seda on väga kerge kasutada ja puhastada ning lisaks on see ka oma olemuselt väga kompaktne, sobides ka väiksematesse köökidesse.
 

Mahlapress

Poest ostetud mahlad sisaldavad sageli endas palju ebavajalikke suhkruid ning muid lisatud aineid, mis muidu tervisele parim valik ei ole. Mahlapress annab Sulle võimaluse ise otsustada, mis vilju kasutad, mis lisaaineid lisada ning palju muudki. Nii ei pea Sa muretsema, et iga päev tuleb poest osta uus mahlapakk kogu perele. Mahlapress võtab puu- ja köögiviljadest maksimumi, jättes alles kõik looduslikud vitamiinid, mineraalid ja muud toitaineid, mida Sinu keha vajab. Lisaks on võimalik ka nendega valmistada tervislikke smuutisid ja lastetoite. Kui oled otsimas sobivat, tasub tutvuda valikuga siin.
 

Toidukuivati

Suvi ja sügis on aeg, kus on võimalik varuda endale koju suurel hulgal marju, seeni ning ka aedvilju. Siiski põrkame kokku probleemiga, kus need toiduained on väikese säilivusajaga, mistõttu muutuvad need kiiresti kõlbmatuks. Selle mure lahendab toidukuivati, mis pakub võimalust säilitada toiduaineid kauem kui muidu. Toidukuivati on vahend, mis töötleb toidu nii, et selles püsiksid vajalikud vitamiinid ja toitained. Lisaks on võimalik selle abiga muuta need äärmiselt tervislikeks snäkkideks, mida pakkuda perele, sõpradele ja külalistele.
 

Aurutaja

Aurutajate abiga on võimalik valmistada erinevaid tervislikke roogasi ilma kaotamata toiduainete tervislikke omadusi. See on suurepärane vahend erinevate köögiviljade aurutamiseks - kartulid, porgandid, brokkoli, liha, kala ning palju muud. Kui muidu peab keetmise ajal olema pliidi läheduses ning jälgima keemisprotsessi, siis aurutaja jälgimist ei vaja ning taimer annab ise märku, millal on toit valmis. Unusta toiduainete keetmine ning ülesoolamine - aurutaja abiga on võimalik saavutada imemaitsev ja tervislik toidukord kiiresti ja rasvavabalt.
 

Köögikaal

Kuigi saab kokata ka silma järgi ning improviseerides, on suur tõenäosus seeläbi ära rikkuda kogu lõuna- või õhtusöök. Köögikaalu abiga on võimalik mugavalt valmistada toite vastavalt retseptile ja vajadusele. Kaalud sisaldavad endas spetsiaalseid funktsioone, mis arvestavad ka kaalumisel kasutatavad nõud. Lisaks aitab see paremini jälgida oma tarbitavate kalorite kogust - nii saad alati olla kindel kuidas Sa toitud ja kui palju Sa toitaineid ning muud ka toidust saad.
 

Filterkann

Kuigi ei ole kann otseselt masin, mängib filtreeritud vesi olulist rolli meie tervises ja heaolus. Kuigi kraanivesi on joodav, sisaldab see siiski kemikaale ja aineosakesi, mis tulevad läbi torude kaasa ning mida tasuks eelkõige vältida. Selleks ongi olemas filterkannud, mis läbi filtrite suudavad veest eemaldada kõik ebavajalikud ained. Tasub arvestada, et filter vajab ka aeg-ajalt vahetamist, kuna sinna jäävad needsamad ained kinni ning lõpuks ei pruugi see oma algupärast eesmärki enam täita.

Eelnevalt mainitud köögimasinad on väikesed abimehed Sinu köögis, pakkudes mugavust igasse päeva ja aidates Sul hoida kokku suurel määral aega. Kui ka Sina soovid rohkem oma tervise eest hoolt kanda läbi toitumise, tasub tutvuda erinevate masinatega Kaup24 veebipoes.

Sarnased artiklid