Värvid, mis pakuvad enamat
Caparol
Sisuturundus

Kuna kõik ruumid on erinevad, on ka nõuded sisepindade viimistlusele mitmekesised. Igale nõudmisele vastav värv lubab seintel oma eesmärki paremini täita ning seeläbi ka enamat pakkuda – nii funktsionaalselt kui esteetiliselt.

Caparoli sortimendist leiad esmaklassilisi värve kõikidesse kvaliteetset viimistlust nõudvatesse siseruumidesse. Värvilist elevandilogo kandvad sisevärvid annavad suure panuse ruumi õhu saasteainete vähendamisele. Värvid on minimeeritud lenduvate orgaaniliste ühendite emissiooniga, lahusti- ja pehmendivabad ning aitavad kaasa tervislikuma keskkonna ning ruumikliima loomisele.

Kui valik on lai ja võimalusi palju, siis millist värvi tuleks siseruumides eelistada? Parima valiku tegemiseks, täpsusta enda jaoks kriteeriumid, mis õige värvilahenduseni jõuda aitavad.

Rohkem säravaid värvitoone võimaldav PremiumColor on matt sisevärv, mis ühendab endas intensiivse värvisära ja suure koormustaluvuse. Isegi jõuliste toonide korral tagab süsinikkiududega tugevdatud sisevärv vastupidava pealispinna ning mehaanilise koormuse korral jääb pind praktiliselt puutumata. PremiumColor sobib hästi arstikabinettide ja koolide või hotellide ning elamute sisepindade värvimiseks.

PremiumClean värv tagab ruumis rohkem puhtust, sest matt sisevärv on erakordselt vastupidav määrdumisele ning hästi puhastatav. See on justkui kaitsekilp, sest mustus ja vedelik jäävad pinnale ega tungi värvikihi sisse. Nii saab plekid hõlpsalt vee ja švammiga eemaldada. Värv sobib ideaalselt kõrge kasutuskoormusega era- ja avalikku ruumi, kus puhtusel ja heaolul on keskne roll – arstikabinetist ja kohvikust lastetoa ning esikuni.

Võib-olla soovid ruumi hoopis rohkem elegantsi tuua. Sisevärv CapaSilan on ideaalne lahendus kaasaegse arhitektuuri ja peene disaini näitamiseks. Värv tagab kvaliteetse ja rahuliku tulemuse just rasketes valgusoludes. Tuhmmatt pealispind vähendab valguspeegeldust ja hajuvalgust, mistõttu sobib värv päevavalgusest üle ujutatud ruumidesse. Veatu tulemuse ilma nähtavate rullijälgedeta saab nii seinu värvides kui lagesid viimistledes.

Kui asud renoveerima ruumi, mida kasutab allergik või soovid parandada ruumikliimat oma magamistoas, siis rohkem kindlustunnet annab Indeko-plus sisevärv. See on hea katvuse ja väikese kuluga säilitusaineteta premium värv, mida on kerge töödelda ning mis parandab ruumikliimat. Tänu oma konsistentsile saab värvi kiirelt ning mugavalt ka suurtele pindadele kanda ning kuna värv on kuivades lõhnatu, sobib see ruumidesse, mis tuleb pärast värvimist kiiresti kasutusele võtta.

Caparoli multifunktsionaalne värv Amphibolin on ainulaadne lahendus juhul, kui värvimist vajab ruum, milles on koos erinevad pealispinnad. Puit, betoon, metall või kipsplaat – rohkem võimalusi pakkuv Amphibolin näeb eluruumides hea välja ja toimib hästi ka suure kasutatavusega pindadel köögis ja vannitoas.

Sylitol Bio-Innenfarbe on sisevärv, mis loob ideaalsed tingimused tervislikuks sisekliimaks ja pärsib hallituse teket. Ruumiõhu niiskust saab hõlpsasti jaotada läbi poorse värvikihi. Ruumi niiskus on reguleeritud ja seinapind jääb kuivaks.

Tänu keskkonnasõbralikule ja hügieeniliselt ohutu koostise tõttu sobib Sylitol Bio-Innenfarbe ideaalselt kasutamiseks kogu elukeskkonnas - eriti aga ruumides, kus on kõrge õhuniiskuse reguleerimise nõue, sealhulgas magamistubades, vannitubades ja köökides, samuti avalikes hoonetes.

Usalda Caparoli ning vali maksimaalne värvivalik, suurepärane tulemus ja esmaklassiline kvaliteet, mis tagab head ning kauakestvad tulemused. Lai tootevalik on saadaval Caparoli Profikeskustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning rohkem kui 20 edasimüüja juures üle Eesti.

Vaata lisa vähese LOÜ sisaldusega sisevärvide kohta www.caparol.ee

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid