3 uut püreesuppi, mis sobivad ka taimetoitlase lauale

3 uut püreesuppi, mis vajavad ainult kuumutamist. | Tootja

Märtsikuus jõuavad poelettidele uued köögiviljadest valmistatud Aura Vege püreesupid, mis teevad Eesti suurimast joogitootjast ka toidutootja.

A. Le Coqi tegevjuht Tarmo Noop näeb ettevõtte tuleviku kasvu just ennekõike mittealkohoolses segmendis, mistõttu panustatakse ka uute tootekategooriate turule toomisesse. „Aura suppide müügile toomine on esimene nähtav samm ettevõtte tugevas tootearenduses.“ Noop on kindel, et tarbijad võtavad supid hästi vastu ja et neile leidub turul oma koht.

„Oleme suppide tootearenduses arvesse võtnud kõiki olulisi trende joogi- ja toidutööstuses – tervislikkus, puhtus, funktsionaalsus ning lihtsus. Oleme saavutatud maitsetega samuti väga rahul,“ lisas Noop.
Aura Vege püreesuppide valikus jõuab poodidesse kolm erinevat maitset – tomat, kõrvits ja peet. Uued püreesupid on valmistatud köögiviljadest, millele on lisatud erinevaid ürte ja naturaalseid maitseaineid. Tooted on valmis tarbimiseks ega vaja peale kuumutamise muud ettevalmistust. Supid sobivad ka taimetoitlase söögilauale. Soovi korral võib suppe rikastada meelepäraste lisandite ja maitsetega – selleks on supipakkidele lisatud ka tippkokk Ants Uustalu lihtsad, kuid maitseküllased retseptid, mille hulgast leiab oma lemmiku nii liha, mereandide kui ka taimse toidu eelistaja.

Ants Uustalu, kes liitus suppide turule toomise viimases faasis, usub, et Aura Vege kontseptsiooniga toodetel on tulevikku. „Nii-öelda ülipuhaste baastoitude või -toodete turule toomine on toiduainetööstuses globaalne trend ning tarbijad otsivad kvaliteetseid ja ausa koostisega tooteid, millele eine üles ehitada, ilma et peaks kõike nullist peale ise tegema.“

Uustalu lisab, et tarbija võiks poelettide vahel liigeldes suhtuda valmistoitu ettevaatlikult, aga mitte põhjendamatu põlgusega. „Üha enam leiab ka Eesti toidupoodidest mõnusaid valmistooteid, mida võib südamerahuga osta ja tarbida. Aura Vege suppide tugevuseks on kindlasti väga head ja puhtad maitsed ning kvaliteetne koostis. Usun, et supisõbrale on meelt mööda ka Aura Vege suppide mõnus, sametine tekstuur, mis on hea püreesupi üks oluline omadus,“ lisab Ööbiku Gastronoomiatalu peakokk.
Aura Vege supid on pakendatud üheliitristesse tetrapakkidesse.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid