Ärata värvid ellu

Sisuturundus

Ükski interjöör ei ole terviklik ilma teadlikult valitud värvilahenduseta. 

Ruumi kujunduses kasutatud värvilahendus on loov, aga personaalne valik, mis mõjutab suurel määral nii ruumi atmosfääri kui meeleolu, mida see kannab. Värvide valimisel interjööri, on oluline arvestada oma stiili ja ruumi kasutusotstarbega, et luua ilus ja funktsionaalne keskkond. Sadolin Ambiance sarja rikkalikud ja kauakestvad HD värvid muudavad maalritöö hõlpsaks nii amatöörile kui profile. Sametise lõpptulemusega värvid on vastupidavad ja pleekimiskindlad ning HD Colour tehnoloogia hoolitseb selle eest, et rikkalikud värvitoonid säilitaksid suurepärase välimuse pikaks ajaks. Värvikollektsiooni kõik tooted on väga hea tasandumis- ja kattevõimega ning seinavärvid peavad ideaalselt vastu ka korduvale pesemisele. Kuna need värvid on loodud kestma, teed Sadolin Ambiance värvidega tarbimist vähendava ja keskkonda säästva valiku.

Saa tuttavaks Sadolin Ambiance sarja toodetega —Sky, Royal, Diamond ja Pearl

KINDEL AMBIENCE SKY See esmaklassilise kattevõimega laevärv aitab tänu valgust mittepeegeldavale täismatile pinnale varjata aluspinna väiksemaid ebatasasusi. Värvi on lihtne peale kanda ja lõpptulemus on ühtlane ning ilma rullitriipude ja muude konarusteta. Vajadusel saad Sky laevärviga teha hiljem kohtparandusi ilma kogu lage üle värvimata. Lisaks tagab värvi suurepärane hõõrdeklass selle, et töö käigus lakke tekkinud mustuse või töömehe sõrmejäljed saad puhastada muretult, kartmata et puhastuskoht näha jääb.

Muuda oma kodu isikupäraseks trendikate värvidega, millest saab ajatu klassika.

1. VISUALISEERI 2. PROOVI 3. VÄRVI

Visualiseeri

Katseta seintel sadu erinevaid toone, jälgides lihtsalt mobiiliekraani. Sadolin Vizualizeri mobiiliäpiga võid läbi proovida kõik värvikombinatsioonid, mida oma unistuste kodus ette oled kujutanud. Laadi tasuta rakendus alla App Store’ist või Google Playst.

Proovi

Sadolin Ambiance sarja värvikollektsioonist leiad 54 tooni ning saad kõiki neid mugavalt toonitestri abil kodus katsetada. Nii on toonide kokkusobitamine ja õige värvikombinatsiooni välja valimine lihtne ja kindel. Toonitestris on ühte kompaktsesse pakendisse kokku pandud värv, toon ja värvirull ning testrid leiad kõikjalt, kus müügil Sadolini värvid.

Värvi

Sadolini ülemaailmsete ekspertide poolt loodud värvi - kollektsioonist leiad nii neutraalsed-, aktsent- kui ka meeleolu toonid. Nende abil annad igale ruumile isikupärase ja trendika välimuse. Värvitooni valiku ja koguse osas saad alati väärt nõu Sadolini spetsialistidelt, lisaks toonitakse värv just sulle sobivates toonides vajalikus koguses ka ära.

KUNINGLIK AMBIANCE ROYAL Kui soovid ruumi seintel lõppviimistlusena näha kuninglikult sametist pinda, siis on Ambiance Royali täismatt seinavärv ideaalne valik. Läike puudumine aitab lõpptulemuses varjata aluspinna väiksemaid ebatasasusi ning annab lihtsa vaevaga toaseintele luksusliku välimuse. Royali värvid sobivad suurepäraselt elu- ja magamistuppa, koridori või kontorisse ja neid võiks eelistada ka juhul, kui soovid seinad ja lae värvida sama tooni ja läikega.

VASTUPIDAV AMBIANCE DIAMOND Seda väga hea kulumiskindlusega seinavärvi on kerge pinnale kanda, kuna värv ei pritsi ja tasandub hästi, jättes lõpptulemuseks ühtlase ja rikkaliku värvikatte. Diamondi värvid sobivad täiuslikult elu- ja lastetuppa, kööki ja koridori või kontorisse. Neid värve võib tänu suurele kulumiskindlusele julgelt kasutada ka koolides, lasteaedades, tööstushoonetes või teistes ühiskondlikes ruumides.

SÄRAV AMBIANCE PEARL Ruumides, mille pinnad vajavad sagedast pesemist, on Pearli niiskuskindel poolmattvärv kindlasti sobiv valik. Väga heade pinnakatte omadustega värv jätab ühtlase lõpptulemuse ja on tänu oma läikeastmele lihtsalt puhastatav. Neid värve on ideaalne kasutada nii elu- kui abiruumides, näiteks köögis, lasteaias, kohvikus või mõnes muus suurt kulumiskindlust nõudvas ruumis.

SADOLINI VÄRVID ON SAADAVAL KAUPLUSTES ÜLE EESTI. Rohkem inspiratsiooni leiad www.sadolin.ee

Sarnased artiklid