Et uni tuleks eriti magus: 4 vahva disainiga voodit lastele

Sisuturundus
Foto: K-Rauta

Vanematele, kes soovivad luua oma lastele lõbusat ja funktsionaalset magamistuba, on voodi sageli see kõige olulisem osa. Kuna saadaval on nii palju loomingulisi ja ainulaadseid kujundusi, võib olla raske valida ainult ühte.

Lapse voodi võiks kõige muu hulgas olla:

* Isikupärane

* Vastupidav

* Pesukastiga, eriti kui muid panipaiku napib

* Piisavalt suur, et laps sellest kasvu visates kohe välja ei kasva

Selles artiklis teeme tutvust nelja huvitava disainiga lastevoodiga, mis rõõmustavad kindlasti nii sind kui ka su mudilasi. Nii et võta laps või lapsed punti ja vaadake koos, milline voodi on see kõige-kõigem. Mõni neist neljast? Või hoopis mõni teine K-rauta veebikaubamaja valiku hulgast?

Nii et olenemata sellest, kas sa renoveerid oma lapse tuba või otsid hetkel lihtsalt inspiratsiooni, loe edasi ja avasta põnevaid uusi lahendusi oma lapse uue voodi tarbeks.

Kalune Design Bora | Foto: K-Rauta

Kalune Design on Asır Groupi üks juhtivaid dekoratsiooni- ja mööblibrände, mille lai tootevalik on kantud kvaliteedist ja elegantsist. Nende disainitud ja toodetud Bora lastevoodite sarja valge voodi sobib paljude erinevate disainidega, olgu selleks siis klassikaline Skandinaavia, boho, rustic, retro või lihtne modernne.

Melamiinist ja puitlaastplaadist voodi on kaunis ja vastupidav; huvitav, et lapsi köita, eriti kuna seda saab igatmoodi dekoreerida ja samas neutraalne, et vanemad lapsed seda kohe ei hülgaks. Pikkust voodil jagub!

Kalune Design Speedy | Foto: K-Rauta

Just nagu eelminegi voodi, on ka selle voodi tegijaks ja kujundajaks Kalune Design, aga voodi ise on hoopis teist masti ja ajab silmad põlema ilmselt igal lapsel, keda vähegi tõmbab ralli ja kiired autod.

Tahaks omaenda isiklikus ralliautos lahtise taeva all magada ja unistada – tuleb lihtsalt tähed lakke kleepida ja unenäod tulevad garanteeritult põnevad. Ning voodisse pole last ilmselgelt vaja sundida – pigem tuleb hommikuti vaeva näha, et teda sealt kätte saada…

Roosa Tiffany | Foto: K-Rauta

Tiffany voodi disainijateks ja tegijateks on Poola firma Signal Meble, kes keskenduvad modernse ja funktsionaalse mööbli valmistamisele. Nagu pildiltki näha, siis sobib see voodi igasugusesse modernset stiili tuppa, aga voodikatetega mängides annab teda sobitada ka hoopis pehmemate ja romantilisemate stiilidega.

Pikkust Tiffany’l jagub, nii et väljakasvamist pole vaja karta, 217 cm pikkusesse voodisse mahuvad mõnusalt magama ka juba päris täiskasvanud tegelased.

PS. Madrats tuleb selle voodi jaoks siiski eraldi hankida.

Hall Tiffany | Foto: K-Rauta

Ja teinegi Tiffany, eelmise lähisugulane, aga kui too oli mahedates roosades toonides, siis see tegelane siin on hall.

Kes vähegi midagi Skandinaavia stiilist teab, taipab, et hall ei ole tegelikult masendav värv, eriti mitte piisavalt hele (või tume) hall – vastupidi, see on rahustav toon, mis sobib väga hästi kokku nii erinevate neutraalsete ja loodustoonidega või siis moodustab ideaalse tausta kirevatele lastetoa värvidele.

Kokkuvõtteks

Lapse magamistuba peaks olema koht, mis õhutab olema loov ja laskma kujutlusvõimel möllata. Magamistoa keskpunkt on sageli aga just voodi. Neli artiklis välja toodud voodit pakuvad loodetavasti palju inspiratsiooni vanematele, kes ihkavad luua oma lapsele ainulaadset ja põnevat tuba.

Kui lapse voodi peegeldab tema isikupära ja huvisid, oled talle loonud ruumi, milles talle meeldib aega veeta. Miks mitte siis ammutada sellest artiklist inspiratsiooni ja luua oma kõige kallimale varale magamistuba, kus tal tulevad maailma kõige ilusamad unenäod!

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid