KERAAMILISED TÖÖPINNAD TEEVAD REVOLUTSIOONI

Vivarec
Sisuturundus
Atlas Plan

Tööpind peaks olema vastupidav ajahambale, mugav kasutamisel, disainilt ajatu ja samas isikupärane, oma kodu nägu.

Ruumid, kus me elame ja esemed, millega neid täidame on meile pidevaks meenutuseks kes me oleme, mida me armastame ja miks. Iga pind, mida puudutame ja tunnetame, räägib meile loo ja toob välja meie mälestused koosviibimistest, tunnetest, emotsioonidest. Nii peaks see pind olema vastupidav ajahambale, mugav kasutamisel, disainilt ajatu ja samas isikupärane, oma kodu nägu. Keraamiline tööpind on tegemas revolutsiooni, kuna vastab kõikidele nendele ootustele. Ühendades keraamika suurepärased tehnilised omadused ja autentse disaini saame ühtse, harmoonilise ja eluaegse tööpinna.

Atlas Plan keraamiline tööpind on kuumakindel. Keraamikat põletatakse ahjus 1200°C kuumuses ja seega võib sellele muretult tõsta ahjukuuma poti või panni. Kamina ümbrusesse paigaldatuna tagab ta vajaliku tuleohutuse.

Atlas Plan keraamiline tööpind on kulumiskindel. Ei pea muretsema kriimustuste ega sisselõigete pärast, kuna keraamika pinnatugevus jääb alla vaid teemandile. Kui hoolid oma nugadest, on lõikelaua kasutamine siiski soovituslik, kuid tööpinda nendega ei vigasta.

Atlas Plan keraamiline tööpind on vastupidav kemikaalidele. Puhastada võib kõikide koduste puhastusvahenditega ning plekke ei jäta isegi pinnale unustatud punane vein või sidrun.

Atlas Plan keraamiline tööpind on hügieeniline. Pind on tihe, antibakteriaalne ning ohutu kokkupuutel toiduainetega. Pastatainast võib segada otse töölaua peal.

Atlas Plan keraamiline tööpind on veekindel. Pestud puuviljad võib tõsta pinnale nõrguma ja ei pea muretsema veekahjustuste pärast. Kasutust leiab see materjal ka õues väliköögi või aiamööbli valmistamisel.

 

Atlas Plan keraamiline tööpind võimaldab valida meelepärase stiili. Dekooride valikusse kuuluvad elegantsed marmorid, põletatud pinnaga graniidid ja mitmed haruldased looduskivid, minimalistlik betoon ja ka corteni, raua ja alumiiniumi metalliefekt. Ehedust lisavad uued tehnoloogiad, Natura-body ja Natura-vein, kus pinnamuster kandub läbi kogu materjali ja muudab ta ühtseks tervikuks.

Atlas Plan keraamiline tööpind on kõva. See on ka ainsaks puuduseks, mida välja tuua. Õrna portselani ja klaasnõudega toimetamisel peab ettevaatlik olema. Lauakatmisel aitavad alusmatid pehmust ja hubasust lisada.

Atlas Plan keraamilise tööpinna hind, on ta siis kallis või odav? Ostes on hind loodus- ja kunstikivi hinnaklassis, seega pigem kallis, arvestades aga pikka eluiga, on ta pigem odav. Keraamiline tööpind on eluaegne ja kestab kauem kui tavapärane mööbel, võimaldades isegi taaskasutust.

Atlas Plan valikuga saab tutvuda Vivarec Viimistlussalongis Tallinnas või Tartus ja seda saab kombineerida kõikide tootjate mööbliga. Tööpind lõigatakse ja töödeldakse vastavalt joonistele ja paigaldatakse juba valmis mööblile. Sama tööpinna materjal on saadaval ka keraamilise seina- või põrandaplaadina Atlas Concorde tootevalikus võimaldades ühtset disaini kogu ruumi lõikes.

                                                               

                                                                                                         

Sarnased artiklid