Lülitite sobivust sisekujundusse saab nüüd kontrollida äpiga

kodus.ee
AR-Studio kasutamiseks valige äpist lüliti ja värvtoon ning asetage väljaprinditud JUNGi marker kohta, kuhu sooviksite lülitit paigaldada. | Tootja

Uus JUNGi AR-Studio äpp pakub virtuaalreaalsuses võimalust valida interjööri sobiv lüliti või pistikupesa ning kombineerida viimistlus- ja värvitoonidega kogu JUNGi tootevaliku ulatuses. 

Äpp kutsub kasutajaid üles julgelt oma ideid katsetama ja pakub täiendavat kindlust, et sisekujundusotsused oleks õigesti tehtud. Kõike, mida äpi abiga katsetada, on võimalik koheselt telefoniekraanilt vaadata.

JUNG AR-Studio kasutamiseks valige äpist lüliti ja värvtoon ning asetage väljaprinditud JUNGi marker kohta, kuhu sooviksite lülitit paigaldada – nüüd saate oma telefonist vaadata lüliti 3D-pilti ruumis ja kuidas see sobib kokku mööbli ja muude detailidega. Eksperimenteerige, kuni leiate sobiva lahenduse, sest JUNGi tootevalikus on nii disainiklassikat, minimalistlikke tasapinnalisi kui ka loft-stiilis interjööri sobivaid lüliteid ning hooblüliteid. Lisaks KNX-lülitid, USB-pesad, Smart Radio DAB+ ning lülitipesadesse paigutatavad Plug & Light valgustid – kokku üle 2000 erineva nimetuse.

Eksperimenteerige ka erinevate raamidisainide ja viimistlusmaterjalidega, uurige, kuidas mõjuvad interjööris metallist lülitid (alumiinium, roostevaba teras ja messing) ning julgemad värvitoonid – äpis on olemas kõik 63 värvitooni eksklusiivsest JUNGi Les Couleurs® Le Corbusier värvipaletist.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid